Cupid’s Last Wish (2022) Talyland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Cupid’s Last Wish (2022) Talyland BL Dizi

Win babasının ölmesi ile ülkenin en iyi süt çiftliğini işleten Warodom çiftliğinin sahibi olur. Babası vasiyetinde çiftliğin hisselerinden bir kısmını çocukluk arkadaşı ve çiftlikte beraber çalıştığı Kron'a devretmiştir.

Individual Circumstances (2023) LGBT Gay Temalı Dizi
Kei×Yaku: Abunai Aibou Japon Bromance BL Dizi
You’re My Sky (2022) Tayland BL Drama Dizi

Cupid’s Last Wish (2022) Talyland BL Dizi. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi yaklaşık 45 dakika uzunluğunda. Boys love kategorisindeki Asya dizilerinde Tayland yapımları bilindiği gibi hep birbirinin aynı gibidir. Bu defa biraz fantezi ve doğaüstü olaylar da diziye dahil olmuş. Gay sevgili, gay aşk konulu diziyi genç izleyici sevecektir. Diziyi egzersiz yaparken ya da bilgisayarda ilerinizi hallederken de izleyebilirsiniz. Tüm altyazıları kaçırmak bazen sorun olmuyor. Eşcinsel sevgili, LGBT dizi kategorisindeki yapımlar galiba artık kendini tekrar eder nitelik aldı. Şimdi diziye geçelim.

Daha fazla BL (boys love) kategorisindeki LGBT temalı yapımlar için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Film, dizi, sov programları ve daha falası için menüde gezinebilirsiniz.

Cupid’s Last Wish (2022) Talyland BL Dizi

Win babasının ölmesi ile ülkenin en iyi süt çiftliğini işleten Warodom çiftliğinin sahibi olur. Babası vasiyetinde çiftliğin hisselerinden bir kısmını çocukluk arkadaşı ve çiftlikte beraber çalıştığı Kron’a devretmiştir. Diğer bir kısmını da halası ve amcası almıştır. Win, arkadaşı Kron’a babasının miras bırakmasına çok sinirlenir. Arkadaşını miras için babasına yaklaşmakla suçlar ve onu kovar. Araları açılmıştır ve hiç konuşmazlar. Sadece kıs kerdeşi Lin Kron ile konuşur ve beraber iş yapmak ister.

Cupid's Last Wish (2022) Talyland BL Dizi

Cupid’s Last Wish (2022)

Wini kız kardeşinin çiftlikte Kron ile iş yapmak istediğini duyunca çok sinirlenir. Kız kardeşi ile arabada seyir halindeyken kaza yapar. Kazayı hafif yaralanma ile atlatırlar. Fakat ters giden bir şeyler olacaktır. Win ile Lin’in bilinçleri ya da ruhları yer değiştirmiştir. Bedenleri ait oldukları kişinin değildir. Kazadan haberdar olan başkeşiş Win’in bedenini taşıyan Lin’e bir görev verir. 7 beraberinde Kron’u da alarak kutsal su alacaktır. Böylece bedenleri tekrar doğru ruh ile işkeşecektir.

Bu yolculukta Win ile Kron birbirleri ile anlaşırlar. Tekrar dostluk kurarlar. Yanlışlarını anlamaya başlayan Win ile Kron arasında duygusal bir çekim yaşanır. Fakat Win, kardeşinin bedenindedir. Birbirleri ile çok yakınlaşırlar. Vücutları tekrar değiştiğinde Win, çocukluk arkadaşının aşkını kabul edecek midir? İlişkileri devam edecek midir?

Cupid's Last Wish (2022) Talyland BL Dizi

Cupid’s Last Wish (2022)

Çok Kısa İnceleme

Dizi fantezi ya da doğaüstü olaylar ile başlıyor. Bütün macera ve kurgu aslında doğaüstü üzeirne kurulu. Gay sevgili, gay aşk kategorisinde olsa da dizinin büyük bölümü blomance şeklinde ilerliyor. Beden değiştirme, kutsal su, bilge keşişler diziye her ne kadar mantık dışı bir hava katsa da komedi ile karışık bir BL ortaya çıkıyor. Bu kategoriyi sevenler, diziyi severek izleyecekler.

Diziye puanım mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 6
Komedi Macera: 7
Cupid's Last Wish (2022) Talyland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0