Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi

Çok başarılı bir öğrenci olan Sailom okulun burlsu öğrencilerindendir. Bu nedenle her ne kadar başarılı olsa da okulda dikkatli davranmaktadır.

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi
A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi
Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi. 2023 yılı 12 bölümlük Tayland (Thai BL Series) LGBT dizileri kategorisindeki yapım 44 dakika uzunluğunda. Gay aşk, gay sevgili, gay okul aşkı temalarını içeren dizi, klasik mavi şortlu okul öğrencileri ve fakir zengin çocuk temasını konu ediniyor. Eş cinsel aşk, ilk aşk temalı dizi BL izleyicisi için bilindik temaları içeriyor.

Daha fazla LGBT temalı diziler, gay diziler (BL series) eş cinsel konulu filmler (LGBT movies) izleme listeleri ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler içeriğe ulaşabilirsiniz.

Dangerous Romance Thai BL

Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi

Ağabeyi ile yaşayan parlak bir öğrenci olan Sailom, bir yandan özel ders verir diğer yandan da araba yıkamada çalışarak borçlarını, kiralarını ödemeye çalışır. Ağabeyi hastaları üzerinden gelir elde ederken tefecilere çok fazla para borçlanır. Çok başarılı bir öğrenci olan Sailom okulun burlsu öğrencilerindendir. Bu nedenle her ne kadar başarılı olsa da okulda dikkatli davranmaktadır.

Dangerous Romance Tayland LGBT BL Dizi
Dangerous Romance 2023

Okulun neredeyse sahibi niteliğindeki ailenin çocuğu Kanghan, oldukça saldırgan ve kendini üstün gören tavırlarla okulda he ristediğini yapar. Babasının kendisinden hiç bir şey beklememesi, git gide okuldaki başarısınını azalttır ve dah ahırçın bir öğrenci olur.

Bu sırada kendisine karşı gelecek ve zorbalığına karşı duracak okulun en iyi öğrencilsi olan Sailom ile karşılaşır. Bu sırada aralarındaki ççekişmeni galibi Sailom olacaktır, Kanghan’ın büyükannesi torununa ders vermesi için Sailom’u özel öğretmen olarak torunuyla ilgilenmesini isteyecektir.

BL izleyici daha önce Never let me Go, Love by Chance, 7 Project, Until We Meet Again gibi BL yapımlarından gördüğü oyuncuların yeni çift rolünü kesin beğenecektir. Dizi klasik Tayland gay temalı dizilerden, oldukça basit okul, lise temalı yapım mavi şortlular arasında geçiyor. Film daha çok BL dizilerini bol makyajlı oyuncular ve çiftler için izleyen izleyici için izlemesi zevkli olacaktır. Bunun dışında bbasm kalıp bir BL denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.0
TOPLAM PUAN
Genel Dizi Puanlaması: 6
Dangerous Romance Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0