Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu. 2019 yılı Tayland yapımı BL drama dizisi. Gay aşk, LGBT gay dizi, gay sevgili, boys' love kategoril

Fish Upon the Sky (2021) Tayland BL LGBT Gay Dizi
Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi
609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu. 2019 yılı Tayland yapımı BL drama dizisi. Gay aşk, LGBT gay dizi, gay sevgili, boys’ love kategorilerindeki dizi ayrıca komedi etiketine de sahip. LGBT sosyal mesajlar da içeren dizi, gençlik, okul BL dizileri izleyicisi için en iyi yapımlardan biri olacaktır. Özellikle Asya yapımı LGBT temalı dizi seven izleyici yapım yılına bakmadan bu diziyi listesine ekleyebilir.

Daha fazla LGBT gay, sevgili, aşk, drama, komedi türünde BL izlemek için ve 100’lerce içeriğe ulaşmak için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu

Dizinin konusu: aynı okulda ve aynı bölümde okuyan sevgililer Pete ile Kao’nun ilişkileri konu edilir. Dizi de diğer çiftler de kafe işleten Sun ve Mork arasında geçer. Kafeyi ayakta tutmaya çabalarken diğer yandan da birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Manow ile Rain de diğer bir hikayedir.

Dizinin Özeti

Elektrik mühendisliğinde okuyan Pete ve Kao aralarındaki ilişkiyi herkesten saklar. Sadece Pete babasına bu ilişkiyi söyleyecektir. Babası oğlunun gay kimliğini ve sevgilisini onaylamıştır Kao ise annesine bunu söyleyememektedir. Kao, özel dersler vererek para kazanır. Annesinin çalıştığı okul müdürünün oğluna da ders vermektedir. Fakat bu lise son sınof öğrencisini Pete bir türlü sevmez ve ona ders vermemesi için baskı yapar.

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu
Dark Blue Kiss

Babası tarafınfan çok aşağılanan ve sıkıştırılan öğrenci Non, Pete’den hıncını çıkararak sevgililerin arasını açmaya çalışacaktır. Diğer taraftan kafe işletmecisi Sun işlerini düzeltmeye ve yeni bir kahve formülü üzerine çalışırken Mork ile tatlı bir sürtüşme ile ilişkileri başlayacaktır. Arları açılan sevgililer her zorluğun üstesinden gelecek midir?

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu
Dark Blue Kiss

LGBT gay sevgili, aşk temalı gençlik, okul konulu dizide sosyal mesajlar da var. Özellikle Pete babası tarafından desteklenir. Babası oğlunun eşcinsel olmasını sorun etmez, onun için önemli olan aşkın kendisindir, cinsiyeti değildir. Kao annesinden çekinir ama annesi aslında oğlunun eşcinsel olduğunu ve eve getirdiği arkadaşının da sevgilisi olduğunun farkındadır.

Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu
Dark Blue Kiss 2019 BL

Sevgisiz yetişen, babasının kendisinden en iyiyi istediği Non ise sevgilisi olduğu halde Kao’yu elde etmek ister. Ailesi tarafından onaylanmayan Non, eşcinsel bireyler üzerindeki aile baskısı, anlayışsız homofofik aileleri temsil ettiği açıktır. Dizinin sonunda iyiler ve aşk kazanacaktır. Komedi temesı dizi boyunca hakim. Özellikle kafe için mücadele veren Sun ve sevgilisi Mork ikinci konu olarak diziye hareket katıyor. Klasik BL dizilerdeki aşk temaları çok az. Yine aşırı zenginlik ve lüks izleyicinin gözüne sokulmuyor.

Dizi puanlaması mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu

Yorumlar

WORDPRESS: 0