Dating Amber (2020) Eşcincel Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Dating Amber (2020) Eşcincel Temalı Film

Lise son sınıf öğrencisi Eddie babasının asker olması nedeni ile ileride sert bir erkek ve asker olarak yaşamına devam etmelidir.

Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film
Blue Jean, 2022 LGBT Temalı GL Film
Just Charlie (2017) LGBT Temalı Film

Dating Amber (2020) Eşcincel Temalı Film. Amber’le Çıkmak eşcinsel konulu filmler, LGBT, gay, lezbiyen temalı dramalar arasında. Eşcinselliğini kabullenme, kendini keşfetme temalarındaki film komedi etiketine de sahip. Eşcinsellik temalı filmleri izlemeyi seviyorsanız bu sayfanın tamamına bakıp bir karar verebilirsiniz. Hadi bu sayfayı oku ve eşcinsel temalı filmi izle!

Daha fazla eşcinsel konulu filmler ve diziler için site menüsüne bakmayı unutmayın. Yorum ve sosyal medya paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Dating Amber (2020)

Dating Amber (2020) Eşcincel Temalı Film

İngiliz yapımı film 1995 yılında geçiyor. Lise son sınıf öğrencisi lezbiyen ve gay iki öğrencinin yaşama atılmaları, cinsel yönelimlerini keşfetmeleri üzerine kurgulanıyor. Dating Amber (Amber’le Çıkmak) oyunculuk ve 90’lı yılların dönemini yansıtmak bakımından izleyiciyi tatmin edecektir. Oyunculuk da oldukça iyi.

Dating Amber Konusu Yorumları

Lise son sınıf öğrencisi Eddie babasının asker olması nedeni ile ileride sert bir erkek ve asker olarak yaşamına devam etmelidir. Babası bunu isterken annesi abasının aylarca eve gelmemesi ve göreve çıkması nedeni ile kocasından memnun değildir. Bu sırada Eddie zorla olsa da ön eğitimlere hazırlık yapar.

Okulda kız arkadaşı olmadığı ve kızlarla ilgilenmediği için arkadaşları onun gay olduğundan şüphelenir. Okulun en çirkin ve tercih edilemeyen kız öğrencisi ile kısa bir ilişkiden sonra tekrar yaşamına döner. Bu sırada lezbiyen olduğunun en azından okulu bitinceye kadar öğrenilmesini istemeyen Amber ile sevgili rolü oynayan Ediie işleri daha zora sokacaktır.

Dating Amber (2020) Eşcincel Temalı Film
Dating Amber (2020)

Artık sevgili rolü yapsalar da ikisi de cinsel yönelimlerin, değiştiremezler. Amber bu sırada kız arkadaş bulurken Eddie orduya katılıp, eşcinselliğini unutacağını düşünür. Annesi Eddie’nin eşcinsel olduğunu çoktan öğrenmiştir bile.

Eddie için iki seçenek bulunur bunlardan ilki orduya katılıp yaşamı boyunca salanmaktır. Diğer seçenekte ise büyük bir kente gidip kendi yaşamını kurmaktır. Eddie hangisini seçecektir? Amber ile birlikte okul bitiminde beraber bir yaşam kuracak mıdır? İzleyici eşcinsellik temalı bu filmde bu soruların da cevabını bulacak.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Genel film puanlaması: 7
Dating Amber (2020)

Yorumlar

WORDPRESS: 0