Dead Boy Detectives: Netflix Fantastik Dizisi İzlemeye Hazır

Ana SayfaFilm Dizi

Dead Boy Detectives: Netflix Fantastik Dizisi İzlemeye Hazır

Dead Boy Detectives: Netflix Fantastik Dizisi. Netflix'in 2024 yapımı fantastik, aksiyon, macera, büyü temalarındaki çizgi roman (kitabı) uyarlaması

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film
Cuatro Lunas 4 Moons 2014 LGBT Temalı Film (Movie)

Dead Boy Detectives: Netflix Fantastik Dizisi. Netflix’in 2024 yapımı fantastik, aksiyon, macera, büyü temalarındaki çizgi roman (kitabı) uyarlaması dizisi. 8 bölümlük dizi, fantastik, ölüm, ruh, dedektiflik temalarını seven izleyici için iyi bir seyir olacak. Ortalama bir puanı olan diziyi orijinal çizgi roman kitabını okuyanlar daha iyi değerlendirecek.

Daha fazla dizi, Netflix filmleri; Prime Video yapımları ve çok daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yorumlarınız ve fim/dizi önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Dead Boy Detectives: Netflix Fantastik Dizisi İzlemeye Hazır

Edwin, 1915 yılında arkadaşlarının şakası sonucu kötü ruhlar tarafından öldürülüp, cehenneme götürülür Yıllar sonra cehennemden kaçan kendine bir arkadaş bulur. 1989 yılında Edwin’in okuduğu okulda yine arkadaşlarının zorbalığı sonucu ölen Charles ile ölümden kaçarlar. Kurdukları Ölü dedektifler Bürosu’nda hayalet ve doğaüstü olayları çözmeye başlarlar.

Edwin, Charles’a aşıktır. Bu aşkını dile getireceği zamanı kollar sürekli kıskanç tavırlardadır. Dizinin ya da çizgi romanın eşcinsel karakteri sadece Edwin değildir. Kedilerin kralı da eşcinseldir ve Edwin’i kendisine bağlamak için elinden geleni yapar. Lezbiyen otel sahibi de dizideki eşcinsel karakterlerdendir.

Dead Boy Detectives: Netflix Fantastik Dizisi İzlemeye Hazır
Dead Boy Detectives

Dizi LGBT temalı bir yapım olmamakla birlikte Edwin ile Charles arasında bir şeylerin olup olmayacağı merak konusudur. Yanlarına bir iki insan yol arkadaşını da alan Dead Boy Dedectives aldıkları vakaları çözmeye çalışırlar.

Fakat peşlerine öte dünyadan ölü insanlar bürosu düşer. İki kaçağı tekrar cehenneme ve öte tarafa götürmek için harekete geçen büro dışında kedi kral ve belalı büyücü de dedektiflerden intikam almak için fırsat kollayacaktır.

Büyü, macera, fantastik, aksiyon etiketlerindeki dizi izleyicisi için ortalama bir izleme keyfi sunuyor. Fakat öykü ilk bölümlerde biraz yavaş ilerlerken daha sonraki bölümlerde hızlanarak devam ediyor.

Dizi Puanlaması IMDb