Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Khemthis, Deep Night gece kulübünün yönetimini annesinden almak ister. Fakat bunun için hazır olmalı ve en baştan, en basitten işi öğrenmelidir. gece kulübünün sahibi olduğunu belli etmeden işçi olarak çalışmaya başlayacaktır.

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Mary & George (2024) Tarihi Gay Dizisi Konusu, Karakterleri
Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi

Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi. Roman uyarlaması (Guy Suwannaroj) 8 bölümlük LGBT temalı Tayland dizisi, agy aşk, gay sevgili, gece kulübü gibi etiketlere de sahip. Drama 45 dakika uzunluğunda. Dizide +18 olarak nitelenecek çıplaklık olduğunu da söyleyelim. Şimdi dizinin konusuna ve incelemesine geçelim.

🏳️‍🌈 Daha fazla LGBT temalı dizi film, Aysa BL dizileri ve filmleri, televizyon şovları, Tayland, Japon, Güney Kore, Japon, Çin BL yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yüzlerce içerik sizi bekliyor.

Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi Konusu

Khemthis, Deep Night gece kulübünün yönetimini annesinden almak ister. Fakat bunun için hazır olmalı ve en baştan, en basitten işi öğrenmelidir. gece kulübünün sahibi olduğunu belli etmeden işçi olarak çalışmaya başlayacaktır. Düşmanları tarafdından iş yeri sürkeli taciz eidilse, sabotajla rolsa da Khemthis gece kulübünü işletmeyi üzeirne almakta karralıdır.

Okulda araları pek iyi olmayan ara ara ters düştükleri bir o kadar da hoşlandığı aksi Wela’yı gece kulübünün ilk gününde görecektir. Bunu ilk başta bir benzerlik sansa da kulübün en başarılı çalışanı olan Wela mekanın gözdesidir. Bir çeşit erkek konsomatris olan Wela iş yeri dışında hiç bir şekilde yüz vermediği Khemthis ile her geçen gün yakınlaırlar.

Kulüpteki çekişmeler, aşk ilişkileri ve Wela ile olan ilişkisi Khemthis için oldukça hareketli günleri getirecektir. Yan öyküde de Seiji ile Japan, Khemthis’in diğer okul arkadaşı da kulüpte aşk arayanlardandır.

BL roman uyarlaması dizi bilindik Tayland dizilerinden. Dizi oldukça ışıltılı ve gerçeklikten uzak oyuncu tiplemeleri, yerler ve ilişkiler ile bilindik Asya boys’ love dizileirnden. Öyküsü BL izleyicisi için izlemesi kolay olabilir. Artık izleyip izlememek size kalmış.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0