Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film

Anne babası ayrılma aşamasındaki edebiyat meraklısı genç Elliot, annesiyle birlikte Fransa'nın küçük bir kasabasına gelirler.

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film
Matthias ve Maxime 2019 LGBT Temalı Film
Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film. İngiliz, Fransız ortak yapımı gay aşk, gay sevgili, LGBT filmler, gay konulu filmler kategorisindeki drama 1s 49dk uzunluğunda. Avrupa yapımı LGBT temalı filmleri seven izleyici yine sakin kır ortamı ile karşılaşacak. Eşcinsellik, cinsel yönelimin farkına varma, ilk aşk, gençlik aşkı gibi kategorilerdeki drama ayrıca aile, idealler, yaşam gibg ietiketleri de içeriyor. Şimdi filme geçelim. Filmi izleme izleme listenize alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Daha fazla eşcinsellik konului LGBT gay temalı filmler, diziler, Netflix, Prime Video, Disney+ Apple Tv yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki diğmelerden en yeni ve güncel kategorilerdeki içeriğe ulaşabilirsiniz.

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film

Anne babası ayrılma aşamasındaki edebiyat meraklısı genç Elliot, annesiyle birlikte Fransa’nın küçük bir kasabasına gelirler. Kasabaya yazları sık sık gelirler. Bir yandan eski evi yenilemeye çalışırken diğer yandan da etrafı keşfetmeye çıkarlar. Evde yapılacak çok fazla yenileme işleri vardır. Bu sırada Elliot da etrafı keşif için dışarıya çıkar. Okumaya, şiire ve edebiyata meraklıdır.

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film
Departure 2015

Elliot evde buduğu eski bir ceketle, elinde defteri bir şeyler yazarak günlerini geçirirken Clément ile tanışır. Oranın yerlisi olan Clément, bozuk bir motosikleti tamirle uğraşır. Kısa sürede arkadaş olurlar. Evdeki tamir işlerine de yardımcı olan Clément artık iyi bir arkadaştır. Sürekli birlikte takılırlar. Bu sırada Elliot bu yeni arkadaşından hoşlanmaya başlamıştır. Bu yeni arkadaşını herkesten kıskanır.

Fakat bu aşk karşılıklı mıdır? Bu küçücük kasabada aradığını bulacak mıdır? Clémenti annesiyle öpüşürken uzaktan görmesi Elliot için üzücü olmuştur. Hislerinin karşılıksız olduğunu düşünerek hırçınlaşan Elliot dengesiz hareketler yapmaya başlar. Babası ile de annesi tamamen ayrıma kararı almıştır. Hayalleri, yeni aşkı, ailesi arasındaki bütün bu karmaşa Elliot’un canını sıkmaktadır.

Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film
Departure 2015

Doğa ile iç içe, sakin ilerleyen Avrupa yapımı LGBThay temali filmleri seven izleyici içib ortalama bir yapım. BL (boys’ love) teması filmde çok ffazl olmasa da doğallık, kır yaşamı, şehirden uzak yaban ortamı görüntü ve çekimler oldukça etkileyici denilebilir. Bunun dışında pek akıcı olmayan filmde oortalam bir drama izleyicisini bekliyor.

Film puanlaması IMDb

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
BL Tema: 6
Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0