Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Üniversite birinci sınıf öğrencileri Ai ve Songkhram birbirlerine rakip olarak yurt 2 ve yurt 3'ün sorumluları olurlar. Yurtlar arasında ve öğrencier arasında oldukça sert bir çekişme vardır.

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi
Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi
Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi. 2023 yılı Tayland yapımı LGBT temalı BL dizi. BL (boys’ love) roman, kitap uyarlaması dizi 10 bölüm. Bölümler ortalama 45 dakika uzunluğunda. Gay aşk, gay sevgili, LGBT okul, gençlik dizileri gibi etiketlere de sahip yapım dizi geçlik ve okul temalarını seven izleyici için ortalamaya yakın, bilindik bir konu sunacak.

Daha fazla LGBT temalı dizi, gay, aşk filmleri LGBT Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirtsiniz. Yukarıdaki renkli menülerden en popüler kategorile ulaşabilirsiniz. Yorum ve önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Üniversite birinci sınıf öğrencileri Ai ve Songkhram birbirlerine rakip olarak yurt 2 ve yurt 3’ün sorumluları olurlar. Yurtlar arasında ve öğrencier arasında oldukça sert bir çekişme vardır. Ai 3. yurtta, Songkhram ise ikinci yurtta kalmaya başlar. Aralarında yarış olan iki yurtta kalan öğrenciler de adeta birbirlerini izler ve yarışırlar.

Ai, bir gün çok sarhoş olunca Songkhram’ın yurdunda, odasında kalır. Yurt merdivenlerinde manyetik anahtarını düşürmüştür. Songkhram, ilk günden beri Ai’ye âşıktır ve onu elde etmek için elinden geleni yapacaktır. Düzenlenen sosyal etkinlikler de gitgide birbirlerine daha da yaklaşan arkadaşlar açıktan aşklarını ilan edecek ve yurtlar arasındaki yarışı bitirecek midir?

Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi
Destiny Seeker LGBT

Diğer bir aşk öyküsü ise Pipe ve Meen arasındadır. İki arkadaş için birlikte olmak, çekişmeler arasında devam edecektir. Sonuçta aşk mı kazanacaktır?

Bilindik bir konusu olan LGBT gay temalı BL roman uyarlaması dizi boys’ love Tayland dizisi izleyicisi için sıdan temalar çeriyor. Okul, gençlik temalı dizilerdeki büyün tanışma, etkinlik, çekişme ve aşka dönüş temaları dizide mevcut. Bu temanın meraklısı için ortalamaya yakın izleme zevki sunacak diziyi izleme listenize ekleyebilirsiniz.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0