Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film

Phil dünyanın merkezine kimi neyi koyacağını öğrenecektir.

Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi
Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
I Carry You With Me Beni Bırakma LGBT Drama Filmi

Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film. Center of My World gay drama, LGBT gay aşk, sevgili, gay gençlik filmi kategorisinde bir film. Başrol oyuncusunu zaten tanıdınız. Tabii ki film daha önce çekilmiş. 2016 yılı alman yapımı filmin başrolünde Louis Hofmann var. Aslında klasik Boy’s love konulu filmlerden biri bile dnilebilir. Ülkemizde pek nadir bulunan BL romanlar da poşette satılıyor zaten. Bu film de bir roman uyarlaması. Yazar: Andreas Steinhöfel. Tabii ki romanı okumadığımdan film ile karşılaştıramayacağım.

Daha fazla LGBT gay film için buraya dokunun.

Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film

Phil, okulun son yılındadır. Annesi ve ikiz kız kardeşleri ile yaşamaktadır. Büyük kıza kardeşi evi terketmiiş ve sorunlar içindedir. Annesi de dengeli biri değildir dürekli içer, eve değişik erkek arkadaşlarını getirir. Sürekli yeni erkeklerle takılır. İkizler bir yandan da babalarını merak ederek arayışa geçerler. Kız kardeşii mahvolmanın eşiğine gelecektir. Bu karışıklık içerisindeyken Phil, sakin yaşamında Amerikayı hayal eder. Müzik, kitap ve tek arkadaşı Kat ile mutludur. 

Sınıfa yeni gelen ve çocukluktan beri gördüğü Nicholas ile tanışır. İki gay arkadaş sevgili olurlar. Phil çok mutludur, gerçekten de bağlanmıştır. Hayaller kurmaya devam ederken ilişkisini ve sevgilisinin tavırlarını sorgular. Nicholas, onu kız arkadaşı ile aldatır. Amacı, Phil’i sevmek ve aşk değildir. Öylesine, sürekli biirleri ile takılan biridir. Phil tüm bunları bir kenara bırakıp, ailesinin de sorunları çözülünce hayallerinin peşinden Amerika’ya doğru yola çıkar.

Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film

Die Mitte der Welt

İnceleme

BL roman uyarlaması filmde bol bol +18 denilebilecek sevişme sahneleri var. Bunun dışında umut, ve aşk da var. Phil çok saf duygularla sevgilisine yaklaşır ve onun için artık bu sevgi yeterlidir. Ama Nicholas, günü birlik aşklarla yaşayan doğru söz söylemeyen biridir. İnsan bazen duygularına öylesine kapılır ki bir insanı dünyasının merkezine alır. Hiç kimse dünyanın merkezinde değildir. Sevgi de aşk da bağlılık da karşılık ister. Ama bazen insanlar birbirlerinden bıkabilirler belki de önemli olan ne olursa olsun güzel yaşamaktır, sevebildiğimi zkadar sevmektir.

Puanlamam IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Center of My World

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması