Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Okulun tatlı ve çekingen öğrencilerinden biri olan Rak, sevgilisi ile problemler yaşar. Sevgilisi onu oda arkadaşı ile aldatacaktır. Bunu öğrenen Rak, ayrılmak ister.

Individual Circumstances (2023) LGBT Gay Temalı Dizi
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi. Taylan LGBT temalı dizi, gay aşk, gay sevgili, gay okul dizileri etiketlerine sahip. Boys’ love (BL) kategorisindeki 8 bölümlük dizi ortalala 40 dakika uzunluğunda. Asya, Uzak Doğu eşcinsel konulu LGBT filmlerini seven izleyici için oldukça basit bir dizi. BL Roman uyarlaması dizi aynı ad ile uyarlanmış.

Daha fazla LGBT kategorisinde film, dizi, belgeseller, Asya yapımları, Netflix, HBO, Prime Video BL diizleri ve filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler içeriğe erişebilirsiniz.

Dinosaur Love 2023 BL Series

Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Okulun tatlı ve çekingen öğrencilerinden biri olan Rak, sevgilisi ile problemler yaşar. Sevgilisi onu oda arkadaşı ile aldatacaktır. Bunu öğrenen Rak, ayrılmak ister. Tam bu sırada Rak, okuldaki en sorunlu ve belalı öğrencilerden biri olan Dino ile talihsiz bir karşılaşma yaşayacaktır. Dino, bir görüşte âşık olduğu bu sevimli arkadaşın gönlünü kazanmaya çalışacaktır.

Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi
Dinosaur Love (2023)

Diğer yanda eski sevgili Rak’ı rahatsız etmeye ve tekrar sevgili olmaları için zorlayacaktır. Fakat Dino buna izin vermeyecektir. Yine de Rak bu yeni çocuğa oldukça temkinli yaklaşacaktır. Hem serseri hem de çok çekicidir. Dino ile Rak arasında bir aşk doğacak mıdır? Eski sevgili neler yapacaktır?

İzleyici için oldukça basit herhangi bir mesaj vermeyen klasik Tayland LGBT gay dizilerinden. Okul, gençlik aşkı temalı basit BL (boys’ love) dizilerini seven izleyici belki daha kaliteli ve konu olarak daha sağlam bir diziyi tercih edebilir. İzleyip izlememek artık size kalıyor.

Dizi punlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
Görüntü: 6
BL tema: 7
Dinosaur Love (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0