Don’t Say No (2021) BL Gay LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Don’t Say No (2021) BL Gay LGBT Dizi

10 yıl arkadaşlık yapan Leo ve Fiat artık birbirlerine aşklarını itiraf ederler fakat henüz yolun başlangıcında olduklarını öğrenirler.

Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi
Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6
Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi

Don’t Say No (2021) BL Gay LGBT Sevgili Dizi. Asya gay konulu diziler denilince en çok içerik Taylan LGBTQ gay sevgili, gay okul, gay aşk dizilerinde. Diziler genelde gay okul dizileri oluyor. Süper zengin aileler, çok zengin çocuklar var. Yani bir nevi burjuva tabakasının gay aşkları izleyicinin gözüne sokuluyor. Lüks yaşamlar, arabalar. Neredeyse hepsi aynı konuyu işliyor gibi.

Bu eleştirim aslında bu kategorideki diizlerin tümü için geçerli. Dizi karakterleri yani başrol karakterlerini TharnType serisinden hatırlayacaktır. Aşağıdaki bağlantı düğmelerini kullanarak serinin diğer dizilerini de sıraya göre izleyebilirsiniz.

Don’t Say No (2021) BL Gay LGBT Dizi

12 bölümden oluşan dizi ortalama 50 dakika uzunluğunda. TharnType 7 Years of Love dizisinde Tharn ile Type’in arasını bozmak isteyen Fiat akıllanır. Uzun uğraşlar sonucunda artık kendini 10 yıldır sevdiği Leo’ya verir. Daha doğrusu Leo artık Fiat’ın farkına varıp korkmadan onu sevdiğini söyler. Artık birlikte olan ve birbirlerini sevdiklerini söyleyen ikili için her şey yeni başlamıştır.

Don't Say No (2021) BL Gay LGBT Sevgili  Dizi
Don’t Say No BL Dizi

Fiat ile Leo aşklarını pekiştirirken ilk olarak onların gizlice footğraf ve videolarının çekilmesi ile bir skandal ortaya çıkar. Zaten ailesi ile arası iyi olmayan Fiat bundan etkilenirken Leo’nun babası da ayrılmalarını isteyecektir. Bu olayı atlatıp birlikteliklerine devam etmek isteseler de aileler özellikle Leo’nun babası sorunlar çıkarmaya devam eder.

Diğer yandan Leon, yani Leo’nun kardeşi de Pob’a âşık olmuştur. İki erkek kardeş de gay sevgililer edinmiştir. Anneleri her ne kadar çocuklarının cinsel kimliklerine karışmasa ve desteklese de baba için durum pek de böyle değildir.

Don't Say No (2021) BL Gay LGBT Sevgili  Dizi
Don’t Say No (2021) Gay Temalı Dizi

Sevgililer ailelerin baskısını yenip, kendi istedikleri gibi sorunsuz ve korkusuzca yaşayabilecek midir? Klasik gay LGBT sevgili ya da okul konulu dizilerden biri. Dizi orijinal bir konu içermezken, genç izleyici  ve seriyi takip edenler için cazip olacaktır. Leo ve Fiat’ın akıbetini merak eden TharnType izleyicisi büyük ihtimalle diziyi izleyecek.

Başlangıçta da yazdığım gibi klasik zengin çocukları, lüks içinde yaşayan gay gençlerin aşk için mücadeleleri ne kadar realist bir yaklaşım olduğu da tartışılır. Fakat genç izleyicinin görmek istediği aşk ve drama ve komedi dizide bol bol izlemek mümkün.

Dizi Puanalaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ Tema: 7
Don't Say No

Yorumlar

WORDPRESS: 0