Eismayer 2020, LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Eismayer 2020, LGBT Temalı Film

Başçavuş Charles Eismayer, çok sert ve oldukça acımasız bir eğitmen olarak nam salmıştır. Orduya katılan yeni askerlerin zorlu eğitimlerini daha da zorlaştırdığı için sorunlu olabilecek ve eğitilmesi zor asker adayları Eismayer'ın emri altına verilir..

Matthias ve Maxime 2019 LGBT Temalı Film
Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film
Ve Sonra Dans Ettik (2019) LGBT Temalı Film

Eismayer 2020, LGBT Temalı Film. Alman yapımı asker, akerlik konulu LGBT, gay film 1s 27dk uzunluğunda. Her ne kadar BL yani boys’ love sayılmasa da BL etiketine de sahip film, ordu, gay asker temalarını seven izleyici için ortalamaya yakın bir öykü sunan filmin konusu ve daha fazla inceleme için sayfanın devamına bakın.

LGBT temalı filmler, diziler, Asya BL filmleri ve dizileri, Netflix ve diğer dijital platform LGBT tapımları, televizyon programları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki hızlı düğmelere dokunarak en kaliteli ve yüksek paunalı içeriğe ulaşabilirsiniz.

Eismayer 2020, LGBT Temalı Film

Başçavuş Charles Eismayer, çok sert ve oldukça acımasız bir eğitmen olarak nam salmıştır. Orduya katılan yeni askerlerin zorlu eğitimlerini daha da zorlaştırdığı için sorunlu olabilecek ve eğitilmesi zor asker adayları Eismayer’ın emri altına verilir. Yeni dönemde de oldukça zor adaylar gelmiştir.

Eismayer 2020, LGBT Temalı Film
Eismayer 2020

Çaylak askerlerden Mario Falak, eşcinsel olduğunu söylemesi ile birden bire bazı arkadaşlarınca bu sorun edilir ve bölük komutanı olayın halledilmesi için için kesin emir verir. Fakat Eismeyer’in aklında başka planlar vardır. Bu emre karşı çıkar diğer yandan da zorlu eğitimlere devam eder.

Başçavuş aslında eşcinseldir. Ailesi özellikle babası onu hiç sevmemiş ve annesi de evlenir eşcinsel olduğunu reddederse zamanla düzeleceğini söyleyip onu hiç sevmemiştir. Baba zoruyşa orduya katılan Eismayer’in bir de çocuğu vardır. Karısı ile de arası pek iyi olmayan başçavuş orduda da kendini, benliğini olduğu kişiyi bastırmıştır.

Mario Falak ise orduda ve yaşamda da saklanmak istemeyen gay de olsa sert birt asker olmaya karar vermiştir. Bu sırada Eismayer’ın karısına eşcinsel olduğunu söylemesi ve Falak işe ilişkiye başlaması kendini yeniden keşfetmesini sağlar.

Film Gerhard Liebmann (Eismayer) çok iyi bir oyunculuk çıkarıyor. Muhteşem bir kontrol, sert bir asker, hayatını yaşayamamış bir eşcinsel etkisini yani oynadığı karakteri çok iyi karşılıyor. Filmdeki askeri yerler, görüntüler ve yerler ortalamann altında klaıyor denilebilir. Zaten filmin odak noktası da filme adını veren başçavuş Aiamayer’dan başkası değil.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 6
Oyunculuk: 8
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Have no any user vote
Eismayer 2020 Film Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0