Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi

Fransa'ya eğitim için büyükannesi ile yaşar. Doğum gününde acı bir haber alır, büyükannesi ölmüştür. Theo, Tayland'da döner.

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL
Asya BL Dizileri LGBT Gay Temalı Dizi Önerileri
Red Balloon (2017) Tayvan LGBT BL Dizi Drama

Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi. Asya gay sevgili, LGBT aşk temalı okul gençlik dizi. Eşcinsel sevgili, BL, boys love konulu 10 bölümlük dizi 44 dakika uzunluğunda. Çabuk ilerleyen dizi bilindik Tayland şatafat ve gösterişine sahip. En sevmediğim doğal bulmadığım aşırı lüks var. Doğal ortam, standart yaşam, şehrin doğal hali pek yoktur. Bu temalar dizinin gerçekle koptuğu yer. Tabii ki Asya, Tayland yapımları ayrı bir dünyada geçiyor gibi. Bu eleştiriyi geçelim değil mi?

Dana fazla LGBT Gay Temalı dizi, film ve daha fazla içerik için düğmeleri kullanabilirsiniz. Yazar olarak içerik eklemek isterseniz kırmızı butonu kullanabilirsiniz.

Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi

Fransa’ya eğitim için büyükannesi ile yaşar. Doğum gününde acı bir haber alır, büyükannesi ölmüştür. Theo, Tayland’da döner. Tayland’da babasının üniversite rektörüdür. Aynı okulda edebiyat bölümüne kaydolur. Diğer yandan Teheo, çocukluk arkadaşı Akk ile tekrar eski günlerdeki gibi arkadaş olurlar. 

Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi

Enchanté 2022

Okulda, kitaplıkta Enchanté kitabına yazdığı nota karşılık veren gizemli Enchanté’sini ararken tanıştığı arkadaşları ona hep bir çıkar için yaklaşırken Akk ile de aralarında gizemli bir yakınlaşma başlar. İki çocukluk arkadaşı birbirlerini sevdiklerini anlar ve okuldaki arkadaşlarının niyetlerini ortaya çıkarırlar. Yeni tanıştığı arkadaşlarının hepsi kendini Enchanté olarak tanıtır. Akk, duygularını açmakta korkar. Theo da aynı şekilde duygularını açamaz. Dizide Theo anne babasının aralarındaki sorun oldukça yapay bir anlatıma sahipti.

Enchanté 2022 Tayland BL LGBT Temalı Dizi

Enchanté 2022

Dizi, her zamanki gay BL temalı dizilerden. Zengin bir aile, lüks arabalar, lüks mekanlar ile gerçeklikten uzak bir ortam var. Açıkçası hoşlanmadığım bir tema bu. Neden diziler fakir ya da orta halli standart Taylandlı eşcinsel öğrenciler arasında değil? Theo ve Akk’ın birbirlerine yaklaşma birbirlerini “tavlama” taktikleri de hep aynı. Yaralanma, parmak kesme temalar hiç de yaratıcı değil. Umarım bir gün Tayland’ın baraka evlerinde geçen bir BL izleriz.

Dizi Puanlaması mydramalis

6.2
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
Müzik: 6
LGBT Tema: 6
Enchanté

Yorumlar

WORDPRESS: 0