Eternal Summer (2006) Eşcinsellik Konulu Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Eternal Summer (2006) Eşcinsellik Konulu Film

ş cinsel olduğunu gizleyen bir genç, içine düştüğü bunalım; en yakın arkadaşına olan âşkı, pskikolojik bunalım filmde izleyiciye oldukça gerçekci bir etki yapıyor.

His 2020, LGBT Temalı Japon Filmi
Just Friends? (2009) LGBT Gay Temalı Güney Kore Filmi
Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi

Eternal Summer (2006) Eşcinsellik Konulu Film. Orijinal adı Sheng xia guang nian yani Bitmeyen Yaz, Tayvan yapımı ve 1. 35dk uzunluğunda. Film genel olarak eşcinsel bir gencin sakladığı duygularını, kırgınlıklarını konu ediliyor. LGBT, eş cinsellik temalı Asya filmlerinde izleyicinin gördüğü, basitlik ve gerçek dışılık yapımda yok. LGBT, gay temalı film izleyicisi ortalamann üstünde bir drama izleyecek. Film tam olarak BL (boys’ love) sayılmaz.

Daha fazla LGBT temalı filmler, diziler, Asya BL yapımları, belgeseller ve TV programları, ronan uyarlaması film ve diziler için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en popüler içeriğe yönlendirtecek bağlantıları içeriyor. Yorumlarınız ve dizi önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Eternal Summer (2006) Eşcinsellik Konulu Film

Genelde sakin ve uysal, arkadaşları ile arası oldukça iyi olan ilk okul öğrencisi Kang Cheng-hsing öğretmeninden bir görev akır. Yeni görevi sınıfta kimsebib arkadaşlık kurmadığı sürekli yaramazlık yapan hipeaktif öğrenci Yu Shou-heng’ ebakıcılık yapmaktı. Onunla arkadaşlık kurup, onu dizginleyecek ve koruyacaktı. Böylece arkadaşlıkları başlar.

Sınıflarına yeni gelen kız öğrenciyi (Hui-chia) ilk başlarda Yu Shou-heng sürekli rahatsız etse de daha sonra onu tahat bırakır. Lisede de üç arkadaş iyi vakit geçirir. Hui-chia ve Kang Cheng-hsing birvirlerine yakınlaşacak olsa da eşcinsel olan Kang Cheng-hsing, kıaz arkadaşını hayal kırıklığına uğratacaktır. İçine kapanık, duygularını asla dışa vuramayan Kang Cheng-hsing aslında Joseph’e âşıktır. Sürekli aklında o dolaşır.

Eternal Summer (2006) Eşcinsellik Konulu Film
Eternal Summer (2006)

Joseph gizlice Huichia ise sevgili olunca bunu öğrenen Bryant Chang büyük bir düş kırıklığına uğrar. En yakın arkadaşına âşık olma konulu LGBT temalı film, yavaş oldukca yavaş ilerlemesi ile izleyici için biraz sıkıcı gelse de genelde verdiği his, drama kalitesi ile 7.5 puan alacak.

Eş cinsel olduğunu gizleyen bir genç, içine düştüğü bunalım; en yakın arkadaşına olan âşkı, pskikolojik bunalım filmde izleyiciye oldukça gerçekci bir etki yapıyor. Yine çekimler, yerler, atmosfer de oldukça yeterli. Aşk üşgeni, arkadaşına âkış olma etiketlerine de sahip eşcinsellik temalı film izleyicisine ortalama bir keyif sunacak

Film puanlaması IMDb

7.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 8
Eternal Summer (2006) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0