Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi

Sun, borç tahsilatı yapan bir şirketin en başarısız elemanıdır. Borç tahsil ederken bazen şiddete de başvurmak gerekir.

Utsukushii Kare My Beautiful Man Japon BL Dizi
Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi
Fish Upon the Sky (2021) Tayland BL LGBT Gay Dizi

Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi. Tayland yapımı dizi 6 bölüm. Bölümler ortalama 45 dakika uzunluğunda. BL (boys’love) LGBT gay dizi, Asya BL, gay sevgili, LGBT drama, gay aşk, eşcinsel sevgili kategorilerindeki dizi 2022 yılı yapımı. Okul, öğrenci temasının dışına çıkamayan Tayland BL dizilerinden sıkılan izleyici her ne kadar içerik zayıf olsa da diziyi sevecek. Sadece BL temasına yoğunlaşan izleyici istediğini alacak gibi. Aşağıda ayrıntılar sizi bekliyor.,

Daha fazla LGBT kategorisinde, film, dizi, TV programları, TV şovları, Netflix LGBT içeriği ve yüzlerce film dizi için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Siteye içerik göndermek ya da yazar olarak katkıda bulunmak için kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi

Sun, borç tahsilatı yapan bir şirketin en başarısız elemanıdır. Borç tahsil ederken bazen şiddete de başvurmak gerekir. Fakat aldığı işleri başaramayan Sun işini kaybetmek üzeredir. Patron eğer başarısız olursa yerine yeni birini getirecektir. Patronun oğlu Ashing babasının kendisine yaptırdığı boks ringinde kendi kendine çalışır. En büyük hayali boksör olmaktır. Fakat bu hayalinin gerçekleşmesi zordur. Bu sırada babası borç nedeni ile kendilerine çalışacak Mangkorn’u işe alır. Mangkorn ve Ashing boks çalışacak ve böylece Ashing rakibini bulmuş olacaktır. Bu yan hikayede ayrıca ikili arasında bir şeyler olacaktır.

Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi
Even Sun 2022

Sun ise işten kovulmamak için babasının borcunu tahsil etmek amacı ile uzak bir kasabaya gidecektir. Bu tatil adacığında borçlu Athit’i bulmak zorundadır. BU sırada Athit’in arkadaşı ve kardeşi ile tanışır. Bu iki yeni arkadaşı ile Athit’in yerini öğrenip borcunu tahsilini ister. Fakat Athit aslında babasının kendisine borcu olduğunu söyleyecektir. Adada Sun, bir yandan borcu tahsil etmek isterken diğer yandan da Athit ile çekişir.

Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi
Even Sun 2022

Çekişmeler aslında aşkın habercisidir. Sun, adanın tamamen Athit ve ailesi tarafından yönetildiğini öğrenir. Diğer yandan babası bir işler çevirmektedir. Athit de erkek sevgili ile dizideki üçüncü gay çifttir. Mangkorn ve Ashing ise sahte boks ringini gerçek bir ringe çevirmek için birbirleri ile anlaşarak çalışmaya devam ederler. Dizide, bol bol doğa, plaj, yeşil, deniz var. Yine borç tahsilatçısının tam olarak ne iş yaptığını neyi niçin tahsil ettiğini de bilmiyoruz. Tayland dizilerinde genelde bütün olan eşcinsel çiftlerin ilişkileri üzerine kurulur ve diğer olaylar pek anlaşılmaz. Dizi Asya, Tayland BL sevenler için ortalama kalitede bir seyir sunuyor.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 8
Even Sun (2022) Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0