First Love, Again BL Güney Kore Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

First Love, Again BL Güney Kore Dizi

300 yıll önce köle oralak yaşamına devam eden Yeon Seok, prense âşık olur. Sosyal statüsü gereği bir köle olrak doğan köle olarak kalır ve asla efendisi ile konuşamaz.

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi
Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

First Love, Again BL Güney Kore Dizi. 2022 yapımı dizi 6 bölümden oluşuyor her bölüm 25 dakika uzunluğunda. Gay aşk, gay LGBT sevgili temalı drama reenkarnasyon ile ilgili. BL (boys love) konulu Asya dizilerinde doğaüstü olaylar, reenkarne olma, ruh değiştirme gibi temalar işlenir. Dizi tabii ki komedi kategorisine de giriyor. Eşcinsel aşk, LGBT drama seven genç izleyici için dizi fazla derinliği olmayan bir ara dizi olacaktır.

Daha fazla LGBTQ+ temalı dizi, film, şov programları izlemek için yukarıdaki butonları kullanabilirsiniz. İzleme listeleri size neyi izleyeceğinize dair bir fikir verecektir. LGBTQ film dizi kategorisinde yazar olmak isterseniz buraya bakabilirsiniz.

First Love, Again BL Güney Kore Dizi

300 yıll önce köle oralak yaşamına devam eden Yeon Seok, prense âşık olur. Sosyal statüsü gereği bir köle olrak doğan köle olarak kalır ve asla efendisi ile konuşamaz. Daha sonraki doğuşunda savaş zamanında birlikte olduğu ilk aşkı öldüdrülür. Sevdiği kadının ruhunu ise 2022 yılında yazdığı romanlarda arar. Ünlü bir online yazar olarak eski deneyimlerini roman olarak yazar. Bir taraftan da 300 yıllık aşkını arar.

First Love, Again BL Güney Kore Dizi

First Love, Again

Yazarın şirketteki arkadaşı, yayıncısı sonunda ilk aşkı Jeong Ha Yeon’u bulur. Takma adı David’dir. Erkek olarak reenkarne olmuştur. Jeong Ha Yeon yazarın editörü olarak birkaç günlüğüne evine yerleşecek ve beraber romanı bitirmeye çalışacaklar. Romanın sonunu yayın evinin değiştirmesini istemesi sonucunda romanın sonunu değiştirmesi gerekecektir.

First Love, Again BL Güney Kore Dizi

First Love, Again

İlk aşk Jeong Ha Yeon zaten ilk görüşte yazara âşık olsa da eski  ytaşantısını hatırlayamaz. İlk başlarda bu aşkı kabul etmeyen Yeon Seok, sevgilisinde eski yaşamlarından kalma izleri gördükçe oka âşık olacaktır. Dizinin söylemek istediği “aşk aşktır” sloganı doğrultusunda önemli olan kimi sevdiğimiz değil, nasıl sevdiğimizdir. Aşk ve sevgi gibi duygular cinsiyetten ayrı olarak gelişir. Cinsel yönelimler ne olursa olsun duygular hep aynıdır ve aynı yerden beslenir.

First Love, Again BL Güney Kore Dizi

First Love, Again

Yenidendğuş gibi Asya kültürünün en sevdiği, inandığı bu temayı seven genç izleyici için kolay bir seyir olacaktır. Sonu mutlu biten ve aşkın kazandığı yapım izleyicisi çerez bir dizi olarak sevecektir. Şimdi sırada punlama var.

Diziye puanım mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBTQ+ Tema: 7
Komedi Tema: 7
Drama Tema: 6
First Love, Again BL Güney Kore Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0