Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film

Marc, polis akademisinde kendisi ile ilgilenen ve antrenmanlara hazırlayan Kay ile ilişki yaşamaya başlar. İlk başlarda Marc, ilişkide zorlanır. Marc'ın karısı hamiledir ve doğum yaklaşmıştır.

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film
Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film
Fireworks, Stranizza d’amuri (2023) Gay Temalı Film

Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film. Alman yapımı 1s 40dk uzunluğundaki film 2013 yılı yapımı. BL, boys’ love, LGBT temalı film, gay sevgili, gay aşk, gay konulu film gibi kategorilere giren drama en az 7 puana değer. Bu defa eşcinsel (gay) polis konusu var. Filmde homofobi konusuna da az çok yer veriliyor. Şiddet her yerde. Film için daha çok aşk ve drama ağırlıklı denilebilir.

Daha fazla LGBT gay temalı film, dizi, Asya BL film ve dizileri, Netflix yapımları, çizgi roman, manya, webtoon uyarlamaları için site menüsünü ve yukarıdaki menüleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik göndermek için kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Freier Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film

Marc, polis akademisinde kendisi ile ilgilenen ve antrenmanlara hazırlayan Kay ile ilişki yaşamaya başlar. İlk başlarda Marc, ilişkide zorlanır. Marc’ın karısı hamiledir ve doğum yaklaşmıştır. Bir yandan karısı ile ilgilenirken diğer yandan da yeni ilişkisini yürütemez. Zaten akademi ve meslek içinde eşcinsel olmak çok büyük sorundur. Marc karısını ihmal etmeye başlar. Sık sık Kay ile birlikte sevişmeye başlarlar. Yeni doğacak bebek için hazırlık devam eder. Büyük anne ve büyük baba da çok heyecanlıdır.

Freier Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film
Freier (Free) Fall Serbest Düşüs 2013

Kay, Marc’ın çalıştığı yere atanır. Akademiden birbirlerini tanıdıklarını herkes bilir. İlişkileri yeniden başlayan polisler, arkadaşlar arasında da kavga etmeyi ihmal etmezler. Kay Engel bir gün gay barda çok sarhoş olur ve barda görülür. Bunu öğrenen diğer arkadaşları homofobik saldırılara başlarlar. Fakat Marc ile arasındaki ilişki henüz bilinmemektedir. Fakat bir gün kavga eden Marc’ın kaçı açılınca hastaneye gider. Hastanede iki sevgili öpüşürken Kay’ın annesi görecektir.

Artık aile oğullarının eşcinsel olduğunu öğrenir. Karısı ile durumu çözmek için uğraşır. Diğer yandan Marc eşcinsel olduğunu ve sevgilisinin de aslında Kay olduğunu açıklar. Oldukça zor bir durumdadır karısı doğum yapmıştır. Karısı artık ayrı yaşamak ister. Bu sırada Kay ortadan kaybolmuştur.

Freier Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film
Freier (Free) Fall Serbest Düşüs

LGBT gay konulu film denildiğinde bu türdeki ortalamanın biraz üstündeki yapımlar arasındaki Freier Fall Serbest Düşüs BL izleyicisi için iyi bir seyir sunacaktır. Homofobi, eşcinsellere saldırı ve aşağılamak gibi temalar filmde bol bol var. İnsanlar dünyanın her yerinde eşcinseller hakkındaki olumsuz ve kulaktan duyma bilgiler ile hareket eder. Ayrıca evli olan Marc, cinsel kimliğini çok geç keşfetmiş belki de yaşamaktan korkmuştur.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
LGBT Tema: 7
Freier Fall Serbest Düşüs 2013 LGBT Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0