Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi (Thai Series)

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi (Thai Series)

Mühendislik öğrencisi yakışıklı Fuse, diş hekimliği bölümünden Ana ile ilgilenir. Fakat bir türlü duygularını açıklayamaz.

180 Degree Longitude Passes Through Us (2022)
Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi
Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi (Thai Series). LGBT gay sevgili, romantizm, aşk temalı 5 bölümlük dizi Love Mechanics dizi ile aynı evrende geçiyor. Bir nevi bir önceki dizinin yan karakterleri arasında geçiyor denilebilir. Dizi LGBT temalı kitap (roman) uyarlaması. Bir önceki diziler Love Mechanics ve End of Love ve End of Love: This İs Love Story’yi de izleyebilriler.

Daha fazla LGBT filmleri, gay temalı BL (boys’ love) dizileri, Tayland, Güney Kore, Netflix, Prime Video dizileri ve filmleri için site menüsüne bakınız. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak hızlıca en güncel içeriğe erişebilirsiniz. Yorum ve film/dizi öerilerinizi yazmayı nutmayın.

Future (2023) Thailand BL Series

Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Mühendislik öğrencisi yakışıklı Fuse, diş hekimliği bölümünden Ana ile ilgilenir. Fakat bir türlü duygularını açıklayamaz. Aradan bir yıl geçer. Arkadaşlarının da sırarı üzere Fuse, dişlerinin bakımı için Ana’nın çalıştığı babasının kliniğine gidecektir. Artık ilişkiyi başlatmak için eline bir fırsat geçen Fuse, bu fırsatı çok iyi kullanacaktır. Klinikte birbirlerine duygularını ifade ettikten sonra birlikte olmayı denemeye karar berirler.

Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi (Thai Series)
Future (2023)

Fuse ve Ana artık resmen sevgili adayıdır. Arkadaşları da bu ilişkiyi destekler. Fakat Ana geçmişte Top ile olan ayrılık deneyimi sonrası tedirgindir. Top, hâlâ sorun çıkarırken Ana’nın babası da oldukça mesafeli ve sert bir tavır almıştır. Diğer yandan Fuse’un çok yakın arkadaşı ile olan samimiyeti de sorun olacaktır. Her şey çok iyi giderken iki sevgili birden bire ilişkilerini sorgulamaya başlar.

Ana, hem eski sevgilisinin ara girmesinden hem de dah aönce defalarca ayrılık yaşamasasından dolayı bu ilişkiyi götürememekten korkacaktır. Fuse ise annesine erkek sevgilsi olduğunu söylemesi, annesinin oğlunun eşcinsel olduğunu biraz yadırgamasına yol açar. Henüz yeni sevgili olmuş Fuse ve Ana acab aayrılacak mı? Yoksa Ana bu defa gerçekten de ailesini yanıltacak ve istediği erkeği bulacak mıdır?

Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi (Thai Series)
Future (2023) Tayland LGBT

LGBT (BL boys’ love) roman (kitap) uyarlaması dizi birkaç roman serisinin 2023 yapımı. Dizi bilindik Tayland eşcinsel sevgili, BL gençlik (okul) dizilerindeki temaları içeriyor. Bilindik bol makyaj, çekici aktörler… Mekan ve çevre yine yaşamın gerçekliğini pek yansıtmayan tarzda. Özellikle Tayland’ın gerçek caddelerini, evlerini görmek imkansız. Etrafta logolu üniversite kıyafetiylerle gezinen öğrencilerin olduğu dizi, klasik üniversite BL yapımı. Dizi, diğer bağlı dizilerde ki gibi, gerçekliği pek yansıtmadan izleyiciyi Ana ve Fuse’un birlikteliğine odaklıyor.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Ouyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Future (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0