Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film

Covid-19 izolasyonu sırasında aynı evde yaşayan sevgililer Gavreel ve Cairo oldukça mutludur. İki oyuncu arkadaş aynı evde kaldıkları sürece birbirlerine âşık olmuşlardır

Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film
Hello Stranger: The Movie BL Film
Moneyboys 2021, Tayvan LGBT Temalı BL Film

Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film. Filipinler yapımı LGBT gay temalı film, 2020 yapımı dizinin sinema versiyonu. Gay aşk, BL (boys’ love) temalı filmler kategorisindeki srama 1s 47dk uzunluğundaki drama, BL izleyicisi için ortalama bir yapım. Homofobi, eşcinseelik sorunları, sosyal baskı gibi temaları da filmde izleyeceksiniz.

Yüzlerce LGBT gay temalı filmler için site menüsüne bakabilirsiniz. Asya BL filmleri, Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası var. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler kategorilerdeki filmlere eriebilirsiniz.

Filipino BL Gameboys the Movie

Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film

Covid-19 izolasyonu sırasında aynı evde yaşayan sevgililer Gavreel ve Cairo oldukça mutludur. İki oyuncu arkadaş aynı evde kaldıkları sürece birbirlerine âşık olmuşlardır. Her şey güzeldir. Bu sırada ev sahibi Gavreel’in teyzesi gelecektir. Ev büyükbabalarının mülküdür ve teyze de ziyarete gelmiştir. Teyze iki sevgili için sorun olacaktır çünkü eşcinsel olduklarını ve sevgili olduklarını teyzesine söyleyemeyen Gavreel ile Cairo’nun arası da açılmıştır.

Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film
Gameboys the Movie

Teyze hmofobik biridir, eşcinselliği sğrekli olarak kötüler. Bu sırada evde misafir arkadaşları da vardır. Trerrence ve Welsey de evde misafir iki eski sevgilidir. Araları oldukça bozuktur ve düzelmek için epeyce çabalarlar. Teyze misafir arkadaşların eşcinsel olduklarınından şüphelenerek onları eleştirir. Bu sırada teyzeye eş cinsel ve sevgili olduklarını açıklayan iki erkek için işler oldukça zorlaşır.

Bu sırada artık ayrılma zamanı gelmiştir. Teyze de zaten Gavreel’in ailesinin yanına dönmesinde ısrarcıdır. Film kapalı alanda tek bir konu üzerinde ilerlemesine rağmen aıkıcı. Özellikle eşcinsel düşmanlığı ve bireylerin cinsel yönelimlerine karşı yapılan olumsuzluklar ve haksızlıklar da teyze üzerinden anlatılıyor.

BL (boys’ love) filmleri seven izleyici için ortalama bir izleme sunacak yapım kapalı mekanda geçtiği için he rne kadar aıkıcı ilerlese de izleyiciyi sıkabilir. Ayrıca BL filmin dizi versiyonu da izlenebilir.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Sreenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Gameboys the Movie

Yorumlar

WORDPRESS: 0