Gay Aşk Filmleri En İyiler İzle

Ana SayfaGay LGBT Film

Gay Aşk Filmleri En İyiler İzle

Yaşamın fark edilmeyen renkleri

En iyi gay LGBT aşk filmleri... Toplumsal mesajlar veren yaşamın içinden ve eş cinselliği en iyi anlatan ve doğal bir durum olduğunu da izleyicilerine anlatan filmler...

Like Grains of Sand (1995) Japon LGBT Temalı Film
Holding the Man (2015) LGBT Gay Aşk Dram Filmi
Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film

Gay aşk  filmleri (hem de en iyiler) sizin için bir araya topladık. İzlemeye doyamayacağınız ve hepsi yine çok iyi gay aşk, drama türünde yapımlar. Bazen kalıpları aşmak ve yaşama başka açılardan da bakmak gerekir. Filmler bize farklı yaşamları ve farklı yaşam tarzlarından örnekler verir. Şimdi sözü çok uzatmadan gay aşk filmlerini izleyelim ya da izlemeye hazır olalım… Fakat başlamadan aşağıya LGBT bilgileri yani merak edilen soruların cevabını bulacağın bir bir kaç bağlantı bıraktım. Yine LGBT temalı gay filmleri için de bağlantılar var.

Çok daha fazla LGBT gay, BL temalı film, dizi, Netflix yapımları, Asya yapımları, animasyonlar, şov yapımları için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsin. Sitede yazar olarak içerik üretmek ya da siteye içerik göndermek isterseniz kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecek.

Gay Aşk Filmleri En İyiler İzle
Gay Aşk Filmleri En İyiler İzle

Call Me by Your Name 2017, İzle

(Bana Adınla Seslen) en iyi gay aşk filmleri arasına girecek 2017 yapımı film hatta unutulmaz filmler arasında yerini alacağı kesin. Filmin içindeki müziklerden tutun da filmin geçtiği mekana kadar her şey etkileyici. Prof. Perlman, evinde ağırladığı konuğu Arkeolog Dr. Oliver ile evin erkek çocuğu Elio arasındaki aşk filmin ana konusu. Filmde Elio babası hakkında da bir sırrı ayrıca öğrenir. Filmin mesajı ve diyalogları da çok etkileyici. Yaz sıcakları, yeşil kırlar; dönemin giysileri özellikle film müzikleri insanı mest ediyor.


Mario 2018 – Gay Aşk Filmleri İzle

İsviçre’de bir 2. lig takımının gelecek vadeden oyuncusu Mario, takıma yeni katılan ve en az kendisi kadar iyi bir oyuncu olan Lenon ile muhteşem bir ikili olur. İkili aynı evde yaşamaya başlar. Aralarında başlayan ilişki ve aşk ikilinin kariyerlerine mal olacaktır. Acaba Mario aşkı mı yoksa kariyeri mi seçecektir. Homobik bir dünyada yaşamanın ve âşık olmanın ne denli zor olduğunu anlatan -özellikle de futbolcular için- güzel bir gay aşk filmi.


Just Friends (Sadece Arkadaşlar) 2018

Joris, babasının ölümünden beri kendini bir türlü toparlayamamıştır. Ailevi sorunları ile de boğuşurken büyükannesinin yanına yardımcı olarak aldığı Yahudi genç Yad ile tanışır. Yad, hiç bir yere sığmayab sorunlu bir tiptir. İkilinin arasında ilginç bir aşk başlar. Kültür çatışması, kişisel sorunlar, aile baskısı ikilinin ilişkisinde iniş çıkışlara sebep olur. Romantik komedi türünde güzel bir Hollanda yapımı film. Kazanan aşk mı olacaktır?


Beautiful Thing (1996) (Gay Aşk Filmi)

Sıcak samimi bir ortam 90’lı yılların giyim tarzı ve aşk… Daha ne olsun ki! İngiliz yapımı filmi keyifle izleyeceksiniz özellikle filmin sonu sinema tarihine geçecek kadar iyi diyebiliriz. Londra’nın güneydoğusunda annesi ile Jamie, yanlı ve arkadaşlık kuramayan bir gençtir ve arkadaşlarından şiddet görür. Jamie’nin okul arkadaşı ve yan komşusu Steve ailesinden şiddet görünce Jamie’lere sığınır. İkili arasındaki sessiz aşk devam ederken, Jamie’nin annesi durumu öğrenir ve kabullenemez, karşı çıkar. Steve’de diken üstündedir. İkili zorlukları aşar ve final sahnesinde harika bir şey olur… Gay Aşk, romantik komedi türünde harika bir “şey” bu film.


Brokeback Dağı (2005) Gay Aşk Filmi

Gay kovboyların aşkı. Film ilk yayınlandığında büyük ses getirmiştir. Brokeback dağında gözden uzaklarda çobanlık yapan iki yabani genç Jack Twist ve Ennis Del Mar dağda birbirlerine yakınlaşırlar ve vahşi doğanın içinde hırçın bir ilişkileri başlar. Gizli saklı bu aşk dağdan inince biter. Herkes kendi yoluna gider ve ikisi de evlenir. Fakat bu aşk asla bitmeyecektir. 20 yıl boyunca gizlice bu dağda buluşan aşk yaşayan gay sevgililer asla mutluluğu tadamayacaklardır. Toplumun baskısı, eş cinsellere 70’li yıllardaki bakış açısı kaçamak ve gözlerden uzak aşkı mecburi kılacaktır. Aşk ve drama bir arada…


God’s Own Country – Tanrı’nın Unuttuğu Yer

Yine zorlu koşullarda geçen ir gay aşk filmi. Kasabadan uzak bir çiftlik, koşullar zorlu, yaşam belirtisi yoktur. İnsnalardan uzakta hayvanlarla uğraşan ve boş zamanlarda kasabada alkol alıp seks yapan Johnny, iki haftalığına çiftliğe çalışmaya gelen Romen Gheorghe ile aralarında en az doğa kadar vahşi, didişmeli, hırçın bir aşk başlar. Günübirlik ilişkilere alışkın olan, şarhoş olup seks yapmadan başka bir şey bilmeyen Johnny’i le sağlam bir ilişki kuramayacağını anlayan Gheorghe çiftliği terk eder. Johnny, serseriliği, alklü ve günübirlik ilişkileri bir kenara itip aşkının peşinden gider. Acaba aşkı geri kazanabilecek midir?


Love Simon (Sevgiler Simon)  2018 Gay Aşk Filmi

Lise öğrencisi Simon sıradan ve pek de popüler olmayan bir öğrencidir. Gay kimliği onun sırrıdır. Okulda ve arkadaşlarının arasında bir hayalet gibi kendinin saklarken Blue adınga biri ile internette iletişime geçer. Blue, aynı okulda olduklarını yazar ve e posta ile sürekli haberleşirler. Durum kontrolden çıkar, mesaj yazmayı bırakır çünkü Simon okul bilgisayarında açık unuttuğu e postası nedeniyle gay kimliğini ele vermiştir. Acaba ikili aşklarını herkesin ortasında da yaşayacaklar mı? Gizli sevgili kimdir ve ne zaman ortaya çıkacaktır? Harika müzikleri ve verdiği toplumsal mesajlar açısından izlenilebilir gay aşk fimleri arasında yerini aşan Sevgiler Simon (Love Simon) size eğlenceli dakikalar yaşatacak.


Being 17 – Gay Film İzle

Aynı sınıfta okuyan ve sürekli kavga eden, birbirlerini acımazısca dövüp yaralar. Damien ve Thomas sürekli dışlandıkları için kendilerini ifade edemedikleri ve toplumda yer bulamama korkusundan dolayı hırçın bir şekilde birbirleriyle kavga ederle. Doktor anne, Thomas’ın hamile üvey annesine bakmak için Thomas ile tanışır, Thomas’ı evlerine alırlar. Damien ile Thomas aslında birbirlerine deli gibi âşıktırlar. Hem sevişir hem de birbirlerini incitirler. Du didişme ve kavga mutlu sonla bitecektir. Filmde bol çıplaklık ve çokça sevişme, seks sahneleri var. Erotik sahneleri sevenler için de güzel bir film. Gay aşk temalı izlenebilecek bir yapım.


Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum

Gay aşk filmleri arasında en etkileyici dramalardan biridir. Dğuştan kör olan Leonardo, kız arkadaşı ile kendi halinde biridir. Okulda derste daktilo kullandığından kimse yanına oturmak istemez, yalnız biridir. Kız arkadaşo Gi, Leonardo’yu sever ve birlikte olacakları günleri hayal eder. Okula yeni gelen ve Leonardo ile aynı sınıfta okuyan Leo sınıftaki tek boş sıraya oturur. Leonardo, artık bütün zamanını Gabriel ile geçirmeye başlar. Kız arkadaşı ile arası açılan Leonardo bir yandan da aşkı Gabriel ile düzgün bir ilişki yürütmeye çalışır. Zorluklarla dolu, baskıların, dışlamaların üstesinden gelmek için mücadele ederle. Eş cinselliğin çevre etkisi ile özellikle de başkalarından görülen ve etki altında kalınarak seçilen bir durum olmadığını, cinsel yönelimin doğuştan gelen ve doğal bir insani durum olduğunu da filmde bulmak mümkün.


Romeos 2011

Cinsiyet değişren Lukas, hormon iğnelerini her yaptığında vücudundaki her değişikliğin video kaydını alır. Bu dönüşüm çok zor bir süreçtir. Hayalindeki erkek görünmüne ulaşmak ve bir erkek sevgili ister. Trans birey olarak yaşamak, LGBT topluluğunda bile zordur. Lukas, Fabio adında yakışıklı ve çok havalı bir erkeğe âşık olur. Fabio, Lukas’ın transseksüele olduğunu öğrenince ilişki zora girer ve çeşitli sorunlar ortaya çıkar. Toplumun saçma sapan ön yargıları, bireyleri kendi istedikleri gibi olmaya zorlamak için yaptıkları aşırı baskıya rağmen bir taraflar birbirlerine ulaşabilecekler midir? Müzikleri ve verdiği mesajlar ile kaliteli bir yapım.

Daha fazlası için TIKLA

Yorumlar

WORDPRESS: 0