Gay Film İzle (LGBT) Tavsiyeler 3

Ana SayfaGay LGBT Film

Gay Film İzle (LGBT) Tavsiyeler 3

Gay, LGBT drama, komedi, aşk konulu filmlerin bu bölümünde yine harika filmler var.

Where Your Eyes Linger 2020 Gay LGBT Temalı Film
Annemi Öldürdüm I Killed my Mother Gay LGBT Film
Summer Strom Sommersturm 2004 Movie BL Film

Gay LGBT (eş cinsel) film ve dizi filmler devam ediyor. Bu sayfada 10 film var. Farklı yaşamları ve hayatları daha iyi tanımak için filmler en güzel sanat eserleridir. Dana önceki film sayfalarına da aşağıdaki düğmelerden ulaşabilirsin. Burada eş cinsel temalı, drama, aşk, romantik türde filmler bulunuyor. Hadi vakit kaybetmeden izle. Unutmadan yorum yazmayı unutma. Ayrıca homofobi nedir? Eş cinsellik hastalık mıdır? Gibi konular yani LGBT bilgileri için buraya bakabilirsin.

Listenin devamı daha fazla film için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsin.

Şimdi bu serideki 10 filme bakalım. Umarım filmleri beğenirsiniz. Yorumlarınızı yazabilirsiniz. Özellikle sizin tavsiye edeceğiniz ya da listeye ekleyeceğiniz bir film, dizi ya da belgesel varsa yine yorum panelini kullanabilirsiniz. LGBT bilgileri serisini de ziyaret etmeyi unutmamanızı rica ediyorum.

Çeşitli gay film afişleri

Gay Film

Love Simon 201 – Gay LGBT Film İzle

Simon, sıradan herkes gibi bir gençtir fakat tek bir farkla o da gay olması. Bu onun sırrıdır. Sırrı bir gün tabii ki açığa çıkacaktır. Her şey okulda bir gay olduğunu öğrenmesi ve bu gayin blue adında internette bir şeyler yazması ile başlar. Simon ile blue arasında bir e posta trafiği başlar. Tabii ki durum kontrolden çıkacak ve Simon zor günler geçirecektir. Film çok neşeli, harika müzikleri var. Güleceğimiz, düşüneceğimiz eh işte bazen de üzüleceğimiz sahneleri var. Senaryo insanı etkiliyor. Neşeli ve LGBT bayrağı kadar renkli bir film.


Loev – Gay LGBT Film İzle

Yıllar sonra buluşan iki Hint’li arkadaşın aralarındaki etkileşim ve bazen de tuhaf çekişmeyi konu edinen Loev var. Sahil, zengin ve çok iyi bir işte çalışan arkadaşı Jai’ye Mumbai ziyareti sırasında yardımcı olur. İki eski arkadaş arasında hırçın ve tuhaf bir etkileşim oluşur. İki arkadaş acaba birbirlerini anlayabilecekler mi? Herkes kendi yoluna mı devam edecek? Film biraz yavaş ilerlese de izlenilmeye değer. Netflix’te izlediğim sürpriz filmlerden biriydi. Film 2015, Hindistan yapımı. LGBT film kategorindeki iyi bir yapım


Pihalla (Screwed) 2017 Gay film İzle

Kaliteli bir LGBT film. Miku, anne ve babası ile anlaşamayan bir gençtir. Bir gün ağabeyi ile birlikte evlerinde parti vermeye karar verirler. Partide Miku, eş cinsel (gay) olup olmadığını sanki denemek ister gibidir. Ağabeyinin zoruyla bir kızla partide yakınlaşmak istese de olmaz. Parti sonrası ev kullanılamaz hale gelince Miku, anne ve babası ile kır evine giderler. Miku burada Elias ile tanışır. Hem gay olduğunu ailesine açıklayan Miku babası hakkında başka bir sırrı da öğrenir. Elias, ise tuhaf harekeleri olan kız kardeşi ve annesinin arasında kalmıştır. Miku ve Elias sıcak yaz günlerinde, doğanın o eşsiz ev sahipliğinde birlikte eğlenirler. Elias tatil sonunda Miku ile devam edecek midir? Yoksa kısacık bir aşk orada bitecek ve aile işleri yoluna girecek midir?

Screwed (Pihalla) gay – eş cinsel LGBT- drama sevenler için hoş bir seyir olacak. Yaşamın içinden unutulmaz anlar… Bu arada oyuncuların da çok iyi olduğunu söylemem gerekli. Filmi Türkçe alt yazı ya da dublajlı izlemek şu anda mümkün değil filmi İngilizce alt yazılı izleyebilirsin…


BOYS – Jongens (2014) İzle

Milli bayrak yarışması için takımı ile birlikte antrenman yapan Sieger, âşık olacağı erkek Marc ile tanışır. Sieger ailesindeki zor durum nedeni ile gay olduğunu saklar. Arkadaşlarının arasına girebilmek için zorla da olsa bir kız arkadaş edinir. Ağabeyinin gizlice motosiklet antrenmanı yaptığı yeri öğrenir. Annesinin motosiklet kazasından sonra motosikletin adını bile söylemek yasaktır. Marc ile olan ilişkisini gizlice gölet etrafında sürdüren Sieger, bir yandan yarışmaya hazırlanırken diğer yandan reddettiği cinsel kimliği ve ailesindeki çekişmeler, çevre baskısı arasında March ile olan ilişkisini ilan edip kendiyle barışık olabilecek midir? Güzel müzikleri ve yine yaz mevsiminin, doğanın aşkın canlılığını izleyeceksin. Eş cinsel temalı filmler için moda haline gelen yaz mevsimi, doğa özellikle spor temaları da insanı sıkmıyor.


Please Like Me – İzle

Bu defa güzel bir dizi var. Komedi, drama, romantik aşk dizisi… Çocukluk arkadaşı Tom ile birlikte yaşayan Josh, etrafında dönen dizi filmde. Josh bir gün gay olduğunu anlar ve kız arkadaşı ile ayrılır işte bu noktada bazen komik bazen de üzücü olaylar başlar. Josh’ın akıl hastanesinde yatan ve sürekli psikolojik tedavi gören annesi, bir Çinli ile evlenen babası ev arkadaşları tabii ki sevgilileri filmin konusu. Eğlenceli dizi film ortalama 29 dakika uzunluğunda. Filmin bütün sezonları tam olarak Netflix’te var. Youtube üzerinden de izlenebilir… Komedi, drama türünde


Ustav Republike Hrvatske (2016)

Tuhaf bir apartmanda oturan mesleği öğretmenlik olan Vjeko, akşamları kadın kıyafetleri giyerek dışarıya çıkar. Öğrencilerinin sözlü tacizi ve bazen de dışarıda uğradığı şiddet, yediği dayakların haddi hesabı yoktur. Bu dışlanmanın tam aksine kendi de oturduğu apartmandaki Sırp aileyi hiç sevmez ve sürekli aşağılayıcı bir tavır içindedir. Komşularını ırkları ve siyaset yüzünden sürekli aşağılar… Sırp komşusuna polislikte rütbe atlaması için yardımcı olan Vjeko, bir yandan bacakları kesik yatalak babası ile uğraşırken diğer yandan da komşusu ile ırk ayrımı yüzünden çatışma içindedir. Tabii ki bir ye zor şartlar altında yaşamaya çalıştığı cinsel kimliği vardır. Drama türünde gay trans LGBT dizisi


North Sea Texas 2012 Gay Film İzle

Filmin konusu: Güney Belçika’da kırsal bir bölgede bir zamanların güzellik kraliçesi annesi ile yaşayan Pim, kendi halinde bir gençtir. Çocukluğundan beri hep annesinin tacını takar, ve hoşlandığı erkkelerden hatıralar saklar. Annesi hayatını şarkı söyleyerek kazanır. Pim, kendi gibi gay olan Gino ile tanışır. Gino’nun kız kardeşi her ne kadar Pim’den hoşlanır ve karşılık bekler. Sabrina ağabeyi ile Pim arasındaki ilişkiyi öğrenir. Pim, bütünkimliğine aykırı davranarak bir kızla birlikte olmaya başlar. Gino, duygularının gerçek olduğuna kendini kız ile test eder. Gino ve Sabrina bir gün annelerinin ölümü ile ansızın ortada klaırlar. Pim’i de annesi terk eder… Psikolojik baskılar ve toplumsal beklentiler iki gencin birlikteliğine engel olabilecek midir? Çok kalitelibir aşk gay filmi.


Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum

Filmin konusu: Doğuştan kör olan gay lise öğrencisi Leonardo vaktinin çoğunu çok yakın arkadaşı Gi ile birlikte geçirir. Gi, Leonardo’dan hoşlanır, fakat belli etmez bir gün nasıl olsa beraber olacaklarını düşünür ve Leo’nun kendisini sevmesini bekler. Fakat Leo, bir gün sınıfa yeni gelen bir öğrenci Gabriel’in sesini işitince aradığı aşkı bulduğunu anlar. Körlere özel daktilo ile yazı yazdığı için kimse Leo’nun yanında ve yakınında oturmak istemez. Tabii ki Gabriel, Leo’nun sıra arkadaşı olacaktır. Zorluklar, baskılar, dışlamalar içinde güzel bir birliktelik doğacaktır. Film, eş cinselliğin bir seçim olmadığının ve insanın doğuştan neyse o olduğunun güzel bir örneği. Dram, aşk kategorisnde LGBT gay filmi tam puan almayı hakediyor.


Romeos 2011

Transseksüel bir bireyin öyküsü… Hormon iğnelerini aksatmadan uygulayan ve vücudundaki her değişikliği kameraya çeken Lukas, her gün biraz daha dönüşüm yaşamakta ve hayalindeki erkek görüntüsüne ulaşmaktadır. Trans birey olarak yaşamda çok zorluklar çekerken Fabio’ya âşık olur. Fabio, Lukas’ın transseksüel olduğunu kabullenemez, ilişkileri oldukça zora girer. Lukas hem vücudundaki değişiklikle hem toplumun saçma sapan ön yargıları ile hem de sevdiği adamla çetin bir mücadele içine girer… Yaşam renkleri ile güzel… Bu filmi ve özellikle müzikleri seveceksiniz… Yapım: 2011 -Almanya. Drama gay trans konulu film izlemeye değer.


Alex Strangelove Gay Film

Netflix 2018 yılı yapımlarından olan film adından da anlaşıldığı gibi lise son sınıf öğrencisi Alex’in cinsel yönelimini kabullenme sürecini anlatıyor. Kafası karışık Alex, toplumun ve ailesinin istediği kişi ile kendi olmak istediği kişi arasında sıkı bir gelgit yaşar. Kız arkadaşı Claire ilk deneyimini yaşamak isterken Elliot ile tanışır. Bir karar vermek zorunda kalan Alex Truelove’un işi sanıldığı kadar kolay olmayacakıtır. Komedi ve drama türünde güzel bir film. Komerdi, aşk türündeki gay LGBT filmi izlemelisiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0