Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film

En iyi gay film önerileri sürekli güncelleniyor. LGBT, eş cinsel film tavsiyelerini burada topladım. Aşk, romantik, drama, komedi türünde onlarca film. Sen de ilgileniyorsan durma izle!

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi
Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film

Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film. En iyi gay film önerileri sürekli güncelleniyor. LGBT, eş cinsel film tavsiyelerini burada topladım. Aşk, romantik, drama, komedi türünde onlarca film. Sen de ilgileniyorsan durma izle!

Tabii ki  öncelikle şunu söylemek gerekli ki filmleri izlerken dogmalarımızdan ve her türlü kirli ve eksik bilgiden zihnimizi uzak tutmalıyız. İnsanın en büyük düşmanı bilgisizlik ve karanlık düşüncelere sapmaktır. Dünyada herkese yer olduğu gibi her yaşam, her cinsel kimlik bir farklılık ya da diğeri/öteki değildir; zenginliktir, çeşitliliktir. LTBT eş cinsel) filmler de çoğunlukla bize yanlış bildiklerimizi gösteriyor. Gay (eş cinsel anlamında) olmak tamamen doğal bir durumdur.

Tüm filmleri tek sayfada sunmak imkansız. Bu nedenle yukarıdaki düğmeler size yardımcı olacaktır. Ayrıca site menüsünden en güncel filmlere ulaşabilirsiniz. Sitede yazar olmak ister misiniz? Kırmızı düğmeye dokunarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Bu yayın hazırlandığından beri yeni filmler yapıldı. En güncel filmler için yukarıda düğmeler hazırladık. Güncel gay LGBT filmleri izleme listeleri için düğmelere dokunun. Unutmayın site menüsünden daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz.

Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film

Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film
Gay Filmler

Milk Filmi 2008

Milk 2008 yapımı bir film. LGBT haklarını anlatıyor. Harvey Milk, 1960’lı yıllardaki eş cinsellere karşı ön yargı ile birlikte gelen haksızlıklara karşı gelen bir aktivisttir. Eş cinselliğin aileyi bozduğuna, sapkınlık olduğuna ve bir tehdit olduğuna dair siyasi baskılar artar. Eş cinseller aşağılanır ve saldırıya uğrar. Milk, eş cinsel bireylerin haklarını savunmak ve haksızlıklara karşı direnmek için belediye meclisine girmek için yarışır. Defalarca adaylığını koysa da başaramaz. Milk, asla pesetmez ve LGBT topluluğunu çok iiy organize dederek seçmi kampanyasına hazırlanmaya devam eder. Eş cinselliğin yaşamın normal seyrine insan biyolojisinin normal hali olduğunu anlatmaya devam eder. Homofobiye verdiği mücadeleyi kazanır. En sonunda belediye meclisine seçilir. Fakat bir süre sonra odasında öldürülür. Milk’in hayatıyla ilgili şu kitaba baka bilirsin.

Milk 2008

C.R.A.Z.Y (Çılgın) 2005

Kalabalık bir ailenin en küçük çocuğu Zac, sorunlu erkek kardeşleri ve ailesine düşkün babası ile birlikte yaşarken bir yandan da herkesten sakladığı cinsel kimliğini benimsemeye çalışır. Büyük bir gizlilikle gay olduğunu saklamaya çalışan Zac, tutucu ve aşırı dindar ailesine özellikle de babasına kendini kabullenmeleri için çok çaba harcar. 1960’lı yıllarda başlayan film 1980’li yıllara kadar Zac’in macerasını babasınnı yaşlılığın akadar devam eder. Harika bir film izlemek için tavsiye edilir.


Boy Erased (Silinmiş Çocuk) 2019

Filmin konusu: Amerika’daki cinsel terapi merkezleridir. Dindar bir Hristiyan ailenin tek erkek çocuğu olan Jared cinsel kimliğini ailesine açıklar. Ailesi Jared’ı eş cinselleri tedavi ettiğini söyleyen bir merkeze adeta asir gibi bırakırlar. Burada eş cinsel bireylere adeta işkenceye benzeyen terapiler uygularak eş cinselliğin sözde terapisi yapılır. Filmde Troye Sivan, Xaviar Dolan gibi ünlü gayler de de rol almış. Eş cinselliği terapi ile iyileştireceğini söyleyen ve ABD’de yasal bu merkezler aslında eş cinsel bireylere yapılan büyük bir soykırım olduğu filmde güzel anlatılıyor. Bu açıdan film önemli. Eş cinsellik psikolojik bir rahatsızlık hastalık değildir.


Pride (Onur) 2014

Bir grup gay aktivis İngilterede maden işçilerine yaptıkları gravde yardımcı olurlar. Grevi bizzat kasabaya giderek desteklerler. maden işçileri ilk başta eş cinsellerden yardım almayı istemeseler de sonunda yardımı kabul ederler. Keyifli, yaşam dolu aktivisler daha sonra eş cinsel hakları için yapacakları bir organizayyon için zor durumdadırlar bu defa da maden işçileri akivist gençlerin yardımına koşar ve pride onur yürüyüşüne katılırlar. Filmde anlatılanlar gerçektir.


Call me By Your Name Bana Adınla Seslen 2017

Gay temalı filmler arasında belki de en çok bilinenlden ya da izlenilenlerden biri de Bana Adınla Seslen’dir. Babası arkeoloji profesörü olan Elio, babası ile birlikte bir kazıda çalışmak için evlerine konuk olarak gelen arkeolog Dr. Oliver’a aşık olur. İkili sert ve acımasız şartlar artında, yeşilliklerin içinde göl kenarında aşklarını yaşarken büyük kalp kırılğına uğrayacaklardır. Ne olursa olsun insan kendi gibi olmalıdır.


Çok fazla gay film listesi var. Bunların hepsini bu sayfaya sığdırmak da olanaksız. Listenin tamamını ve tüm film tavsiyeleri için yukarıda bağlantı var. Listedeki diğer filmler. Seç ve izle! Ayrıca güncel filmler için aşağıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede ayrıca Asya BL film ve dizileri, Kore, Tayland, Japon, Çin, Tayvan yapımı LGBT gay filmleri ve dizlerini de bulabilirsiniz.

Lütfen yorumlarınız ile listeye yardımcı olun. Beğendiğiniz filmleri yorum panelinde paylaşabilirsiniz.

Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film
Gay Film Önerileri Tavsiye 50 Film

Diğer gay film önerileri

 1. Beautiful Thing (1996)
 2. Moonlight Ay Işığı Gay film (2016)
 3. Mario (2018) Gay film
 4. Special Gay (Netflix – Dizi)
 5. Gewoon Vrienden – Just Friends (Sadece Arkadaşlar) 2018
 6. Mi Mejor Amigo (My Best Friend) En İyi Arkadaşım 2018
 7. Hayali Aşklar Gay Film İzle
 8. Annemi Öldürdüm (I Killed My Mother) – İzle
 9. Being 17, Quand on a 17 ans 
 10. Dolaptaki Canavar, Closet Monster 2016 Gay Film
 11. Die Mitte der Welt 2016 (Dünyanın Merkezi) İzle
 12. Hidden Kisses Gizli Öpücük 2017 İzle
 13. Handsome Devil (2017) Şeytan Tüyü İzle
 14. Out in the Dark (2013) 
 15. Love Simon 2018 – Gay LGBT Film İzle
 16. Loev 
 17. Pihalla (Screwed) 2017 
 18. BOYS – Jongens (2014) İzle
 19. Please Like Me – İzle
 20. Ustav Republike Hrvatske (2016)
 21. North Sea Texas 2012 Gay Film İzle
 22. Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum
 23. Romeos 2011
 24. Alex Strangelove Gay Film
 25. Brokeback Dağı (2005) Gay Konulu Film
 26. Yapay Oyun İzle, Gay Konulu LGBT Film
 27. Tek Başına Bir Adam – A Single Man
 28. Beach Rats 2017 izle, Gay Eş cinsel film
 29. Tanrı’nın Unuttuğu Yer
 30. Tom Çiftlikte – İzle LGBT Gay Film
 31. Quuer Eye, İzle Gay LGBT Film
 32. Zenne (Dancer) Eş cinsel Gay Drama
 33. Fair Haven İzle, Gay Konulu Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0