Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5

Ana SayfaGay LGBT Film

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5. bölümde yine en iyi filmler var.

Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film
Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi
Moneyboys 2021, Tayvan LGBT Temalı BL Film

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5 LGBT konulu temalı filmlerin bu bölümünde tine çok iyi yapımlar var. Sinema en az kitaplar etkili bir yolla eğitici ve öğretici olabiliyor. Homoseksüellik konusu da insanlığın içinden çıkamadığı ve açıklayamadığı için düşman olduğu konulardan biridir. Oysa yaşam o kadar sadedir ki! Yaşamı bu kadar karmaşık hale getiren yine biz insanlardır. Çünkü neredeyse sonsuz denilecek büyüklükteki evrenin içerisinde bir nokta kadar bile hükmü olmayan dünyada sıkışmış yaşıyoruz. Yine belki de bir hiç hükmündeki zihinlerimizin ve egomuzun karanlığında kendimizi ve düşüncelerimizi her şeyden herkesten üstün görüyoruz. Oysa 13.8 milyar yıldır genişleyen evren içerisindeki yerimiz ya bu hiç hükmündeki dünya ve içindeki cinsel ayrımlar ve anlamsız kavgalarımız olacaktır. Ya da evrensel kozmik bir zihin yapısına evrileceğiz ve evrenin bir parçası olacağız.

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler

Evrensellik ya da kozmik bir düşüncede asla karmaşaya ve cinsel ve cins ayrımlarına yer yoktur. Orada her şey aynıdır. Üstünlük diye bir şey mümkün değildir. O nedenle gözümüz birbirimizin özel yaşamında ve cinsel kimliğinde değil; gök yüzünde olmalıdır. Bu konudaki yorumlarını sayfa altına bırakmanı bekliyorum.

Bu Serinin diğer film ve dizileri, Tv şovları için aşağıya bakın

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi

Şimdi filmler… Filmlerin diğer parçaları için yukarıdaki bağlantılara bakabilirsiniz. Ayrıca, aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Özellikle sizin de tavsiye edeceğiniz gay LGBT temalı film, dizi ve TV şovlarını, belgeselleri önemsiyoruz.

Your Name Engraved Herein (2020) Gay LGBT Film

Gay LGBT filmler arasında ilk sırada Netflix filmi var. Film Tayvan yamı. Asya filmleri arasında yüksek bir puanı olan bu filmi izlemelisiniz. Filden kısaca bahsetmeden önce geniş bir özet ve filmden alıntılar ve replikler için buraya TIKLAYIN

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5

Your Name Engraved Herein

Filmin özeti: Yıl 1986, Tayvan devriminden birkaç sene sonrasıdır. Devrim sonrası her yerde sıkı yönetimi andıran sert devlet kuralları vardır. Özellikle okullarda erkekler ve kızlar ayrı okutulur ve eş cinsellik hastalık ve aşağılık br şey olarak nitelendirilir. Eş cinseller üzerindeki inanılmaz baskıyı gören iki lise öğrencisi Birdy ve Jia Han çok yakın arkadaş olurlar. Birbirlerine ufak dokunuşlarla hoşlandıklarını belli etseler de ikisi de birbirinden uzaklaşır, yaklaşamazlar. ama eş cinsel olduklarını ve birbirlerini sevdiklerini bilirler. Üniversite döneminde ise iletişimleri kesilir.  2020 yılında ise birbirleri ile karşılaşırlar. Eş cinsellik, din, inanç, toplumun yanlış bakış açısını değerlendiren dokunaklı drama bir yandan da eğlenceli sahneleri barındırıyor. Görüntü yönetimi ise harika…


Boys Jonas (2018) Gay Film

Jonas, Netflix orijinal yapı aşk ve drama kategorisindeki LGBT filmdir. Filmi Netflix üzerinden izlemeniz mümkün. Netflix’te LGBT içerikli filmlerin sayısı arttı. Hem kendi orijinal yapımları hem de diğer yapımları bulmak mümkün.

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5

Jonas Boys

Filmin özeti: film ilk olarak 1997 yılında başlar. Cinsel kimliği ailesi tarafından desteklenen Jonas, okulda çekingen ve içine kapanık bir öğrencidir. Herkes tarafından eş cinsel olduğu için şiddet görür, hakarete uğrar. Sınıfına ansızın yüzünde yara izi olan Nathan adında bir öğrenci gelir. Daha ilk görüşmede birbirleri ile kaynaşırlar ve sevgili olurlar. Çok hareketlidirler ve bazen tehlikeli şeyler de yaparlar. Bir gün yetişkinlerin bulunduğu bir gara girmek isterken biri ile tanışırlar adam bunları arabasına alır ve arabada Lonas’ın geri kalan yaşamını mahvedecek onu daha da içine kapanık yapacak bir olay olur. Film 1997 ve 2018 yılları alasında gidip gelir. Jonas yıllar sonra o olayla yüzleşecek ve Nathan’ın ailesi ile karşılaşacaktır. Daha fazla ayrıntı için TIKLA


The Boys in the Band 2020 Film

Netflix yapımı LGBt gay temalı bir film. Film 1968 yılında geçer. Yedi gay arkadaş aralarındaki en gizemli, en kaprisli ve en vurdum duymaz arkadaşları Harold için sürpriz doğum günü partisi hazırlarlar. Harold’ın geceyi geçirmesi için ona gay arkadaş da ayarlarlar. Jorald geceye çok gelir, herkesin siniri gerilmiştir.

Gay LGBT Eş Cinsel Filmler İzleme Listesi 5

The Boys in the Band

Aralarına katılan davetsiz bir misafir olan Michael’in arkadaşı Alan da vardır. Doğum günü partisi başlar ve yedi arkadaş ve davetsiz misafir Alan bir birlerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökerler. Birbirlerinin en kötü yanlarını, korkularını acımasızca birbirlerinin yüzüne vururlar. Hepsi de kırgınlıklar, pişmanlıklar yaşarlar. Gecenin sonunda herkes payına düşeni almış olur. Ev sahibi Michael ise kendini sokağa atar. Caddelerde deliler gibi koşar. Gerçekler bu kadar açıkça birbirlerinin yüzüne vurup, geçmişlerini didik didik etmeleri doğum gününü tam bir felakete çevirir.


Love Victor Gay LGBT Temalı Film

Love, Victor (Sevgiler, Victor) daha önce Love, Simon filmini izleyenler bu filmin devam filmi niteliğinden olduğunu anlayacaklar. İlk filmde Simon, aynı okuldan bir gay ile tanışır fakat baskılar ve homofobi yüzünden bir türlü bir araya gelemezler. En sonunda tüm zorlukları aşarlar. Filmin detayına BURADAN ulaşabilirsin

Sevgiler Victor

Love, Victor

Victor da aynı okulda öğrencidir. Creekwood lisesinde our ve gay kimliğini ilan etmeye karar verir. Bunda çok zorlanır dışlamalardan ve nefretten korkar. Okulda bir de yeni  tanıştığı gay arkadaşı vardır. Yardım almak için Simon ile yazışır. Yakın arkadaşı üst komşusu Felix en sıkı destekçisi olur. Filmin detayı BURADA

https://youtu.be/uh-IaEaEdE0


Rocketman 2019

LGBT kategorisine de alınabilecek bir biyografi, drama ve müzikal film. Elton John’un biyografik müzikal filmi. Müzikal tarafı izlenmesi ile izlenmesi çok hoş. Film John’un çocukluğunu, piyano çalmayı öğrenmesini, babasından sevgi görmemesinden kişisel sorunlarına kadar her şeyi anlatıyor. Tabii ki müziklerini ve eş cinsel kimliğinin gelişimini, aşklarını ve içine düştüğü yalnızlığı anlatıyor.

Rocketman Elton John

Rocketman

Şarkıları ve şarkıların bestelerinin öyküsü ile her müzisyenin biyografi filminde olduğu gibi müzik ziyafeti çekeceğiniz garanti. Gay kimliğinin açıklamakta çekinen baba sevgisi görmeyen Elton, insanlardan da kaçar. Lüks, seks, her türlü eğlence içindeki sevgi eksikliğini gideremez. İçkiye ve uyuşturucuya başlayan Elton mahvolmuş bir hale gelir.


Wish You

Gay LGBT temalı film. Güney Kore yapımı müzik dolu aşk filmi. Bilindik sonla biten ve izleyeni mutlu edecek bir şeyler mi izlemek istediniz bu film size göre. Sonunda aşk mı kazansın istersiniz? Dramlar bitsin ve müzik aşkın dili olup kalpleri birleştirsin mi istesiniz bu film size göre. Tabii ki klasik mutlu son ve basit bir aşk öyküsü sizi sıkabilir. Ama oyuncular ve filmdeki komedi sizi kendine çekebilir.

Wish You Gay Temalı Aysa Güney Kore Aşk Filmi

Wish You Gay Film

Şimdi kısaca filmin özetini yazalım. Öncelikle filmle ilgili daha fazla bilgi ve izleme listesi için BURAYA TIKLA. Sokak müzisyeni ve eski sevgilisinin duyması için şarkılar besteleyen Kang In Soo, sokakta müzik söylerken Yoo Sang Yi ile karşılaşır. Aralarında ilginç bir çekim başlar. Birlikte çalışmaya hatta aynı evde yaşamaya ve müzik yapmaya başlarlar. Tabii ki müzisten eski aşkını unutup burnunun dibinde kendine âşık olan arkadaşını fark edecektir. Sonunda kazanan aşk olacaktır.

Yorumlar

WORDPRESS: 0