Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi

Gen Y, aynı üniversitede okuyan gay arkadaş grubunun aralarındaki ilişkileri, çatışmaları, kavkaları ve aşkarını anlatıyor.

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi
Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi. Gay sevgili, gay aşk konulu dizi ya da biraz da işin içinde dram olsun derseniz standart LGBT gay dizileri sizin için hazır. Genelde birbirinin aynı, zengin çocukların okul dizilerinden oluşan Tayland gay LGBT dizileri fason üretim gibidir. Fakat genç izleyici için içerik ilgi çekici. Dizi çok katmanlı olduğundan, dönen entrikalar vs. izleyicinin ilgisini çekecektir. Eşcinsellik ye da cinsiyet rollerini insanlara öğretmek için diizler çoğalmalı. Eşcinsellik olağan olsa da insanın gerçek dışı kurgu dünyasında her zaman anlaşılmamıştırç Neyse şimdi diziye geçelim.

Daha fazla LGBT gay lezbiyen temalı dizi için buraya dokunun.

Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi

Wayu, gizemli sevgilisi Pharawee ile aldığı çiçekle dizi başlar. Tıp fakültesinin kdemlilerindendir. Fakat gizemli bir şekilde Pharawee, Wayu’dan ayrılacaktır. Bu sebepsiz ayrılık Wayu’yu çok üzecektir. Fakat yardımına arkadaşı Mark koşacaktır. Daha sonra Wayu kendisine göz kulak olması istenilen Thanu ile sevgili olacaklar. Diğer çift ise Mark ve Kit’tir. Dizinin temelini ve başrolünü bu iki karakter oluşturur. Kit, tıp fakültesi 3. sınıf öğrencisidir. Mark, mühendislik fakültesi öğrencisidir. Kit’i elde edebilmek içn çok uğraşacak ve sonunda sevgili olmayı başaracaklar.

Kötü karakter olarak sevgililerin arasını açmaya çalışan Sandee, Wayu ile Thanu’nun arasını açmak ister. Diğer çift ise liseyi bitirip üniversiye birinci sınıfa başlayan Pok ile Tong’dur. Lisede Tong, Pok’un yüzme şampiyonasına katılmasını engeller. Aralarında Pok’un bilmediği bi kopya çekme olayı da olmuştur. Bu iki çiftin arasını da yine kötü karakter Sabdee bozmuştur. Üniversitede aynı yurt odasında kalan çift kavga ve çekişme arasında sevgili gibi yaşarlar. Dizinin ikinci sezonunda yüzü bir türlü görünmeyen Pharawee ansızın ortaya çıkar. Thanu, Phai yerine Wayu ile birlikte olmaya başlar. Diğeryandan da kavgalı olduğu Padbok ile aralarında gerilim devem etmektedir.

Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi

Gen Y 2020

Yorum İnceleme

Seyircinin alıştığı Tayland BL dizilerinin karakteristik özelliklerini bu dizide de bulmak mümkün. Gay sevgili, gay aşk, gay drama, gay LGBT komedi türündeki dizi klasik ögeler taşıyor. Süper zengin, son model arabalara binen çocuklar ve aşkları. Sosyal tabakanın en üstündeki eçcinsel üniversiteli, liseli gay cinsel kimliğine sahip bireyler sanki Taylan’ın diğer yüzü ile alakasız gibidir. Dizi bilindik Taylan LGBTQ, gay sevili aşk temalı diziler gibi sosyal durumu üst sınıf eşcinsel bireyleri konu ediniyor.

Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi

Gen Y 2020

Fakat dizideki eşcinsel sevgili çiftler, dönen entrikalar, aşk, drama, komedi yeni gençlerin, genç izleyicinin hoşuna gidecektir. Kendini öykünün ve karakterlerin renkli dünyasına kaptıran izleyici karakterlerde bütünleşecektir, bu kesin. Fakat izleyicisi için daha önce izlediği onlarca Asya gay LGBT konulu dizilerden bir farkı da olmayacaktır. Yine de LGBTQ teması ve dizinin içindeki birden fazla çift ve konu olması nedeni ile 7 puanı hakettiğini de söyleyebilirzi.

Diziye puanım MyDramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
LGBTQ Tema: 7
Gen Y

Yorumlar

WORDPRESS: 0