Ghost Host, Ghost House (2022) Tayland LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Ghost Host, Ghost House (2022) Tayland LGBT Dizi

10 yıldır Amerika'da yaşayan ve hayalet öyküleri anlattığı internet video kanalında takipçileri olan Kawin Tayland'a döner. Ülkesinden uzun süre ayrı kalmıştır. Burada da hayalet öykülerine devam ettiği gibi terkedilmiş hayaletli evleri ziyaret ederek takipçileri için hayalet hikayeleri anlatmaya devam eder.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi
609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi

Ghost Host, Ghost House (2022) Tayland LGBT Dizi. LGBT gay sevgili, gay aşk dizileri kategorisindeki Tay yapımı (GagaOOLala) 8 bölüm. Dizi Asya gay dizilerinde çok sevilen hayalet, korku evi gibi fantezi, doğaüstü tema üzerinde izleyicisine boys’ love (BL) öyküsü sunuyor. Hayalet teması oldukça basit bilindik bir tema olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Zaten BL olarak izleyiciye aşk, iki erkeğin birbirini tanıması ve birbirinden hoşlanmasını temalarını göstermek istediği için geri kalan fantezi teması ve doğaüstü tema pek de önemli olmayacak. Zaten komedi teması ile hayalet teması beraber ilerliyor.

Yüzlerce LGBT temalı BL, belgeseller, dizi ve filmler, animasyonlar; televizyon şovları ve daha fazlası için site menüsüne ya da hızlı kategoriler için yukarıdaki düğmelere dokunabilirsiniz. Kırmızı düğme sizi yazar başvuru sayfasına götürecek.

Ghost Host, Ghost House (2022)

Ghost Host, Ghost House (2022) Tayland LGBT Dizi

10 yıldır Amerika’da yaşayan ve hayalet öyküleri anlattığı internet video kanalında takipçileri olan Kawin Tayland’a döner. Ülkesinden uzun süre ayrı kalmıştır. Burada da hayalet öykülerine devam ettiği gibi terkedilmiş hayaletli evleri ziyaret ederek takipçileri için hayalet hikayeleri anlatmaya devam eder. Taylan’da geldiğinde amcası ve ailesinin evine gidecektir. Ev, tuhaf bir semttedir. Yan tarafında hayaletleri ile ünlü terkedilmiş bir bina da bulunur.

Ghost Host, Ghost House (2022) Tayland LGBT Dizi
Ghost Host, Ghost House (2022)

Kawin amcasının evine yerleşir. Kuzenleri ve yengesi onu çok iyi karşılar. Ev bazen oldukça ürkütücüdür. Fakat bilmediği bir şey vardır. Amcası ve ailesi trafik kazasında ölmüştür ve evdekiler de hayaletlerdir. Hayaletler sadece Kawin ve onlara yardımcı olan Pluem’e gözükür. Pluem de ailenin hayalet olduğundan habersizdir. Bu gerçeği öğrenecektir. Gizli tutmaya devam eder. Evin yeni sakini Kawin ile tanışır.

Kawin ile Pluem kısa sürede yakınlaşırlar ve hayaletli yerlere giderler. İki erkek arasında hayaletlerin, korkunun, gerilimin içinde aşk doğacaktır. Kawin bu arada amcası ve ailesi hakkındaki gerçeği öğrenecek ve korkacaktır. Kawin hayaletli evleri ziyarete devam ederken, aile de hayaletlerin dünyasındaki kurallara uymak ve varlıklarını devam ettirmek ve yeniden doğuş için hazırlık yaparlar.

Ghost Host, Ghost House (2022) Tayland LGBT Dizi
Ghost Host, Ghost House (2022)

Bilindik bir hayalet konunu. Çekimler, loş ortam, müzik ve efektler ile hayalet ve gerilim teması dizide başarılı denilebilir. Fakat komedi ve BL yani boys’ love temalı dizide amaç gay arkadaşların aşkları, birbirlerini tanımaları. Bunun dışında izleyici ortalamanın altında, basit, hatta komedinin d ötesinde rezilce gülünç bir hayalet teması izleyecek.

Dizi puanlaması 6.5 mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0