Given 2021 Gay Müzik Temalı  Drama Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Given 2021 Gay Müzik Temalı Drama Mini Dizi

Müzik insanı iyileştirir, müzik bir büyü müdür? Sevgilisi ölen gay Mafuyu müzikle iyileşir ve yeni aşklar doğar

Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi
Red Balloon (2017) Tayvan LGBT BL Dizi Drama
Love Mate Güney Kore LGBT BL Dizi

Given 2021 Gay Müzik Temalı Drama Mini Dizi. 2019 yılı (Japon) yapımı aynı ada sahip animasyonun uyarlamasıdır. Gay sevgili, müzik, gay LGBT drama, gay aşk kategorisindeki dizinin ana teması aslında müziktir. Asya Japon gay LGBt temalı dizide müzik var. Müzik, insanın ürettiği en güzel şey olsa gerek. Dizide bunu da hissediyorsunuz. 6 bölümden oluşan mini dizinin her bölümü ortalama 24 sadika uzunluğunda. Akıcı, merak uyandırıcı bir dizi. Tabii ki ilk önce animasyonunu da izleyebilirsiniz. Japon animeler zaten çok meşhur. Bu da bir Japon animasyonun dizi hali. Şimdi LGBT gay sevgili, aşk temalı diziye geçelim.

Daha fazla LGBT gay temalı filmler, diziler; Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site manüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler kategorilere erişebilirsiniz. Lütfen yorun yazmayı unutmayın.

Given 2021 Gay Müzik Temalı Drama Mini Dizi

Lise öğrencisi Uenoyama Ritsuka, bir gün uyumak ve dinlenmek için okulun çatı katına çıkarken orada elinde gitarla ağlamaklı oturan bir öğrenci görür. Sato Mafuyu adındaki bu tuhaf görünümlü çocuğun gitarının kopan telini tamir eden Uenoyama Ritsuka yeni bir arkadaş edinmiştir. Gitar çalmasını her şeyden çok isteyen Mafuyu, bir de aklında kalan notalardan beste yapmak istemektedir. Neden ve niçin gitar çalmak isteğini ise daha sonradan öğrenirler. Gitar ve onun arkasındaki gizemler ortaya çıktıkça, müzik de o kadar ilerler.

Sevgilisi intihar eden Mafuyu, sevgilisinin eskimiş gitarı ile ona ait bir şarkı bir beste yapmak için gitar çalmayı öğrenmek ister. Bir yandan da sırrını saklarken sevgilisinin açıcısını yaşar. Diğer yandan Uenoyoma da yavaş yavaş bu tuhaf yeni arkadaşına âşık olmaktadır. Birlikte Mafuyu’nun mırıldandığı müzik için söz yazmaya başlarlar. Ayrıca gruba da dahil edilen Mafuyu istediği müziği yapacaktır. Grubun diğer iki elemanı da bu aşka ve dahildirler.

Given 2021 Gay Müzik Temalı  Drama Mini Dizi
Given 2021 Dizi

Kısa Bir Yorum İnceleme

Müzik içerikli dizilerden ve yine LGBT gay sevgili konulu dramalardan hoşlanıyorsanız 8 puanı keisnlikle hak eden bu mini diziyi izlemelisiniz. Özellikle merak uyandırıcı, ve izleyicisini sıkmayan bir akıcılığa sahip. İçinde müzik oplması ise çok daha iyi bir çekim noktası. İnsanların birbirlerinin cinsiyet farketmeden sevebilmeleri insani bir durumdur. Mafuyu ölen sevgilis için nasıl bir müzik yapmalıdır? Ona olan özlemini mi uyoksa aşkınımı dile getirmelidir? Belki de yaşam devaö ediyorken içimizdengeldiği gibi sevmeliyiz ve kendimiz gibi olmalıyız.

Diziye puanım IMDb

7.8
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Akıcılık: 8
Görüntü: 8
Müzik: 8
Oyunculuk: 7
Given: Aşk ve müzik

Yorumlar

WORDPRESS: 0