Glamorous Netflix LGBT Konulu Dizisi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Glamorous Netflix LGBT Konulu Dizisi

Glamorous Netflix LGBT Konulu Dizisi. 2023, Netflix yapımı 10 bölümlük dizi. Kozmetik dünyasında geçen dizi, LGBT temalı Netflix dizileri, komedi, k

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi
Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi
Love, Victor (Sevgiler Victor) LGBT Gay Temalı Dizi

Glamorous Netflix LGBT Konulu Dizisi. 2023, Netflix yapımı 10 bölümlük dizi. Kozmetik dünyasında geçen dizi, LGBT temalı Netflix dizileri, komedi, kozmetik, iş yaşamı etiketlerine sahip dizinin her bölümü ortalama 45 dakika. Dizide BL (boys’ love) GL (girls’ love) gay aşk, lezbiyen aşk temaları da var. Zaten dizinin ana karakteri kadınsı bir eişcinsel olan Marco (Miss Benny).

Site menüsünden yüzlerce LGBT temalı dizi, film, belgesel, televizyon programları, Asya Yapımları bulabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak dikkat çeken içeriğe erişebilirsiniz. Ne düşündüğünüz ü önemsiyoruz yorum yazmayı unutrmayın.

Glamorous Netflix LGBT Konulu Dizisi Konusu

Makyaj videoları ve çalıştığı mağazadaki ürünleri yapazarlamaya çalışan sosyal medya yayıncısı olmaya çalışan Marco bir gün ünlü kozmetikçi ve eski model Madolyn ile tanışır. Makyaj yapmayı seven ve kadınsı gay kimliği ile oldukça dikkat çeken Marco yeni işine ikinci asistan olarak başlayacaktır. İflas etmekte olan şirket için yeni bir satış anlaşması ve yeni ürünler için sıkı bir çalışma yapacak olan yeni arkadaşları ile kısa sürede kaynaşan Marco’nun yaşamı değişecektir.

Kendisini olduğu gibi sevemeyen Parker ile tanışır. Fakat Parker, Marco’nun kadınsı yönünü ve makyajını giyimini asla kabul edemez. İş yerinin grafikeri Ben her ne kadar Marco’nun peşinden koşsa da işler karışacaktır.

Glamorous Netflix LGBT Konulu Dizisi
Glamorous

Diğer yandan birinci asistan diğer grafiker kadınlar da birbirlerini sevmeye başlamıştır. Onların da arasında bir ilişki gelişirken şirket her geçen gün daha da batmaktadır. Ya şirketi satacak ya da iflas edeceklerdir. Kozmetik dünyasının tanrıçası niteliğindeki Madolyn hem şirketi kurtarmak hem de oğlu ve satış müdürü Chad ile olan sorununu da çözmeye çalışacak.

Kozmetik, eş cinsel hakları, LGBT, insanın kendi gibi olması, değişik insnalar ve yaşamlara bakış açımızı değiştirmemiz gerektiği gibi temaları içeren dizi ayrıca eş cinsellik konusuna da değiniyor. Dizinin kurgusu karakterler zaten LGBTQI+ üzerine kurulmuş durumda. Transgender birey Marco hem kendini, hem çevresini, hem insnaları hem de cinsel kimliğini yeniden tanıyor. Dizinin verdiği mesaj oldukça olumlu. Dizi çok uzun, biraz kısa kesilebilirdi. Daha ilgi çekici olabilirdi. Yine de izlenilebilecek bir dizi. Başrolde Miss Benny var.

Dizi puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 7
Müzik: 7
Glamorous Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0