Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Ana SayfaAsya BL DizileriGay LGBT Film

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Fakat koruma ile efendisi ve patronu arasında bir aşk doğmak üzeredir. Birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Fakat Sun, partonu olarak gördüğü Sky'ı bilerek reddedecektir.

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi
Seven Days: Monday-Thursday (2015) LGBT Film
Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie). Asya GBT gay temalı dizinin film (movie) versiyonu da var. Gay sevgili gay aşk, gay okul dizileri , gençlik aşkı, gibi etiklere de sahip dizi aslında bayat bir mafya temmasını başarısızca konu eniyor. Eşcinsel konulu dizi ya da film de genç izleyici için hedeflenen aşk macerası olsa gerek. Tayland yapımı BL diziler bazen çok sıradan ve bir önceki diziden farksız olabilir. Eşcinsel aşk ya da LGBTQ yapımlar toplumun yanlış bakış açısını kırmak için desteklenmeli. Dizi film ( Golden Blood 2021 BL movie) olarak da izlenilelir.

Daha fazla BL LGBT dizi için buraya dokunun

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Mafya ya da gangster Sakkhee ile Phupha bir birlerine savaş ilan ederler. Phupha, en gübendiği adamı ve koruması olan Sun’ı oğlu Sky’ı korumakla görevlendirir. Sun’ı daha bir cocukken yanına alıp yetiştiren mayfa lideri, ona her türlü eğitimi vermiştir. Sun’ı ne için yanına ladığıyla ilgili sır da daha sonra ortaya çıkacaktır.

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Golden Blood 2021 BL

Sun, Sky’ın evine yerleşir. Ayrıca aynı okula kayıtı yapılır. Böylece her zaman birlikte zaman geçirirler. Birçok saldırı gerçekleşecek ve bu sardırıları koruma engelleyecektir. Fakat koruma ile efendisi ve patronu arasında bir aşk doğmak üzeredir. Birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Fakat Sun, partonu olarak gördüğü Sky’ı bilerek reddedecektir.

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Golden Blood 2021 BL Dizi

Diğer gay sevgili ya da âşıklar Bank ile Pitch’dir. İlk önce kavga edip birbirlerine düşman olsalar da Pitch sonradan gruba katılır. Sky’ın çocukluk arkadaşı olan Bank da seveceği adamı bulmuştur. Fakat mafya savaşları devam ederken baba, Sky ile Sun arasındaki ilişkiyi öğrenir. Eşcinsel yönelime sahip olan oğlunun cinsel kimliğini kabullenemez. Sorumlusu olarak Sun’ı görür ve  çocukken yanına aldığı korumasını öldürtmek ister. Bu arada Sun ve Sky’dan karşılık bekleyen kız arkadaşları da hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

Golden Blood

İnceleme ve Yorumum

Klaisk, bilindik en basitinden mafyacılık içeren dizide genç . izleyici iiçn önemli olan aşktır. Mafya teması hem çok zayıf, yüzeysel, düşük kalitede hem de oldukça bayattır. Benzer sekilde diziler ve film bulmak mümkün. Özgün içerikli BL dizileri değil de doya doya aşk izlemel isteyen genç izleyici diziyi sevecektir. Gay, LGBTQ sevgili, aşk konulu drama seven izleyici 2021 yapımı dizinin film (movie) versiyonunu da izleyebilir.

Filme ve diziye puanım mydramalist

6.5
TOPLAM PUAN
Konu: 6
LGBTQ Tema: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Müzik: 7
Golden Blood

Yorumlar

WORDPRESS: 0