Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film

Van, sevgilisi Ian ile birlikte Amerika'dan Vietnam'a ailesinin yanına döner. Okulu henüz bitirmiş sevgililer burada kendilerini çok farklı bir ortamda ve kültürde bulurlar.

Where Your Eyes Linger 2020 Gay LGBT Temalı Film
White Night (2012) LGBT Temalı BL Film
Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi

Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film. Vietnam yapımı LGBT temalı BL (boys’ love) film (gay movies) 1s 46dk uzunluğunda. Gay aşk, gay sevgili, eşcinsellik, erkeklerin aşkı konu film, eşcinsel olmanın zorluklarını konu ediniyor diyebiliriz. Homofobi yani eşcinsel nefreti, şiddet, bağlılık gibi temaları da içeriyor. Ortalamanın üstündeki drama Asya BL filmi izlemeyi seven izleyici için ortalamanın üstünde bir seyir keyfi sunacak.

Daha fazla LGBT gay (BL) temalı film, dizi, televizyon şovları Asya yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki hızlı düğmelere dokunarak en yeni içeriğe erişebilirsiniz. Yorum yazmayı ve önerilerinizi belirtmeyi unutmayın.

Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film

Van, sevgilisi Ian ile birlikte Amerika’dan Vietnam’a ailesinin yanına döner. Okulu henüz bitirmiş sevgililer burada kendilerini çok farklı bir ortamda ve kültürde bulurlar. Van’ın büyükannesi Ian’ı torunu sanarak yanındanayırmaz. Bütün sevgisini torunu sandığı bu gence verir. Filmin belki de en iyi teması budur. Diğer yandan iki sevgili gizlice sevişmeye devam eder.

Van, annesine gay olduğunu ve Ian’ın da sevgilisi olduğunu söylemeye cesaret edemese de sırları ortaya çıkacaktır. Annesi oğlunun eşcinsel olduğunu öğrenir. Diğer yandan Ian şiddete uğrar. Van’ın kuzeni arkadaşları ile şiddet olayına karışır. Ailede miras kavgası başlamıştır. Bütün bu ortamda tek çareleri tekrar Amerika’ya gitmektir.

Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film
Goodbye Mother, Thua Me Con Di

Van annesinden ayrılmak istemese de mecburdur. Annesi bu ilişkiyi onaylar. Van annesini de yanlarına alacağına söz verir. Ailesinden ve ülkeden annesini de kurtarmalıdır. İki sevgili ancak bu şekilde tekrar eskisi gibi birbirlerine bağlanırlar. Ayrılamnın eşiğinden dönerler. Sevgi ve sıcak bir ortam yerine kendilerini kötülük içinde bulurlar. İnsnaların tek derdi sanki evlenip çocuk yapmaktır.

Eşcinsel aşk, LGBT gay temalı film ya da BL film temalarına sahip drama eşcinsel bireylerin en büyük sorunu olan şiddet ve homofobiye değiniyor. Modern ülkelerde eşcinsellik artık sorun olmaktan çıkmış durumda. Gelişmeyen ve hâlâ insanın insanla uğraştığı, huzursuz toplumlarda eşcinsellik büyük sorundur. Özellikle Ortadoğu ülkeleri Aysa ülkeleri barbarlık derecesinde eşcinsel bireyleri dışlarlar. Osya cinsel yönelimler önemsizdir.

Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film
Goodbye Mother, Thua Me Con Di

Önemli olan yaşamın kendisi ve gelişmiş beynimizle evrenin gerçekliğini anlayabilmektir. Tabii ki kendi gerçekliğimizi de anlamak, belkki de biyolojik bedenimizin ağırlığından kurtulmak insanın nihayi amacı ien gelişmmeiş toplumların tek derdi eşcinsellik ya da bir diğeri üzerinde hakimiyet kurmak ve en güçlü olmaktır.

Film puanlaması IMDb

7.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 8
Goodbye Mother, Thua Me Con Di, LGBT Temalı BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0