Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film

Çok az tanıdığı ve arkadaşı olan cinsel kimliğini çok yakın arkadaşları bilen Russel bir akşam gay bara gider. Birkaç saat önceki arkadaş toplantısı, evlilik kutlamasından sıkıntılı bir şekilde çıkmıştır.

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film
Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle
Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum LGBT Temalı BL Film

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film. İngiltere yapımı LGBT gay temalı film 1s 37 dakika uzunluğunda. Eşcinsellik konulu (temalı) film daha çok eşcinsel ilişkiler, cinsel yönelimler, toplumun tepkileri gibi konuları ağırlık veriyor. Gay sevgili, gay aşk temalarına da sahip drama izleyicisine ortalama bir seyir sunuyor. Özellikle sosyal mesaj ve eleştiri filmlerini sevenler için izleme listesine eklenecek BL (boys’ love) filmi.

Daha fazla LGBT temalı filmler ve diziler için sit menüsüne bakın. Yüzlerce film ve dizi, Netflix yapımları ve daha fazlası var. Yukarıdaki hızlı düğmeler sizi en yeni güncel kategorilere ve film-dizilere ulaştıracak. Yorumlarınızı ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Hafta Sonu Weekend 2011

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film Konusu

Çok az tanıdığı ve arkadaşı olan cinsel kimliğini çok yakın arkadaşları bilen Russel bir akşam gay bara gider. Birkaç saat önceki arkadaş toplantısı, evlilik kutlamasından sıkıntılı bir şekilde çıkmıştır. Gay barda gözüne Glen adında biri ilişir. Fakat bir türlü denk gelemezler. Adamı takip eden Ruseel sonunda onunla tanışır. Bardan çıkıp eve giderler. Geçirdikleri gecenin sabahında Glen ilginç bir şey teklif eder.

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film
Hafta Sonu Weekend 2011

Hazırladığı bir proje için o geceki ilişkilerini teybe kaydetmek ister. Bu konuşmaları başkaları dinleyecektir. Sanat ile ilgilenen glen, heteroseksüel ilişkiler, eşcinsellerin kendi aralarındaki anlamsız rekabetleri eleştirir. Filmde ikili arasında buna benzer diyaloglar oldukça fazla. Russel sevgili isterken, Glen asla sevgili olmaya niyetlenmez. Onun için bu mümkün değildir.

Hafta sonu tanıştığı ve iki gün önce tanıştığı adama âşık olduğunu anlayan Russel hayal kırıklığına uğrayacaktır. İki gün sonra Amerika’ya gidip dönmeyecek olan yeni erkek arkadaşı ile son kez görüşürler. Bu hızlı ilişki sadece hafta sonu başlar ve biter. Russel yine kendi tek kişilik yaşamına dönecektir.

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film
Hafta Sonu Weekend 2011

Filmin adı Weekend şeklinde bir kelime oyununa sahip. Tam da bu tuhaf ilişkiyi ifade eder. Her iki adam içinde bu kısa ilişki içsel bir sorgulama olacaktır. Yaşamdan ne bekledikleri, nasıl bir ilişki istediklerini sorgularlar. Tabii ki filmde homofobi, heteroseksüellik bakış açısından homoseksüellik de ikili tartışmalarda ifade edilir. Bu açıdan filme felsefi anlatımlar var denilebilir. İzleyici için ortalama bir LGBT gay temalı film.

Film puanlaması IMDb

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Ounculuk: 7
LGBT Tema: 7
Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0