Hakkımızda – İletişim

Hakkımızda – İletişim

Hakkımızda – İletişim ve kısa bir şeyler: İyi Beyin, yani iyibeyin.com sitesi değişik adlarda yayın yapan 2012 yılında kurulmuş bir sitedir. 2022 yılının 16 Haziran gününde, şu anki alan adı ile internet dünyasındaki macerasına devam ediyor.

İnsanın bütün yaşamı adeta kapalı bir kutu olan beyninde devam eder. Bütün sinirsel elektrik atımları, yönetim merkezleri ile insan aslında kendi beyninde hapistir. Her şey beyinde başlar ve beyinde biter. Yaşamı nasıl algıladığımız, zihnimideki aydınlık düşünceler insan türünün geleceği için önemlidir. Ne kadar rasyonel ve ne kadar kendimizi aşkın düşünceler üretebilirsek o kadar yaşanılabilir bir dünyada kendimizi buluruz.

Abone olarak siteye her yazı, içerik eklendiğinde bir eposta alırsınız. E posta aboneliğinizi onaylamanız gerebilir. İstediğiniz zaman e postalardaki bağlantıya dokunarak abonelikten çıkabilirsiniz.

Sayfayı incelerken sıkılmayınız diye buraya bir müzik ekledik.

Sitenin İçeriği

iyibeyin.com sitesi bilim, gizem, mitoloji, ezoterizm, tarih öncesi medeniyetlerin gizemi gibi konularda orijinal içerik sunar. Zamanda yolculuk, kültür, sanat, film, dizi ve kitap yorumları, kitap incelemeri ve özetleri de sitenin ağırlık verdiği konulardan. Film kategorisinde BL yani boys’ love (LGBT temalı film ve diziler) kategorisi başta olmak üzere zaman yolculuğu için özel kategoriler bulunmaktadır.

İyi beyin, LGBT ya da LGBTQ+ ya da LGBTI topluluğunu destekler. Homofobi başta olmak üzere her türlü toplumsal ayrıma ve karmaşaya karşıdır. İyi beyin sitesi Din, inanç, inanış, yaşam tarzı, cinsel yönelim farklılıklarından; insanların kişisel inanışları ve kimliklerinden dolayı yargılanmasına ve ötekileştirilmesine de karşıdır. Dünyada her yaşamı içinde barındırır. Evrenin ulaşılmaz büyüklüğünde insanın kapladığı yer yok hükmündedir. Her yaşam bir diğeri ile eşittir ve önemlidir. Bu düşünsel aşamaya gelmek için daha fazla okumak gerekir. Daha fazla okumak her bir kitapta farklı bir yaşamı kavramaktır. Bu nedenle iyibeyin.com kitaba ve kültüre önem vermektedir.

iyi beyin
iyi beyin logo

İletişim

Şimdilik bize ulaşacağınız bir iletişim formu bulunmuyor. Site yöneticisine e-posta ile ulaşabilirisniz. Ya da sosyal medya ile de bize ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi yorum panelinde herkese açık olarak yapabilirsiniz. Sizi tanıdığımıza memnun olacağız.

e- posta: site@iyibeyin.com ya da – siteiyibeyin@gmail.com


İçerik Üreticisi (Yazar) Olmak İster isiniz?

İyibeyin.com sistesi her zaman yazar alımına açıktır. Siz de sitede içerik üretmek ve “ben de buradayım” demek isterseniz aşağıdaki kırmızı düğmeye ile ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması