Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi

Ünlü olma yolunda hızla ilerleyen ve oldukça popüler yazar Cha Jung Woo hakkında çıkan dedikodular sonucu yazarlığı bırakarak bir kenara çekilir.

About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi
Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi
Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi. Güney Kore LGBT gay aşk, gay sevgili temalı GagaOOLala yapımı dizi 8 bölüm. Perşembe günleri yayınlanan dizi ortalama 30 dakika uzunluğunda. Yazar, yayıncılık temalarına da sahip eşcinsel sevgili konulu dizi sakin ve sade bir öykü ile ilerliyor. LGBT drama ayrıca arkadaşlık, ihanet, kendini aşma gibi temaları da içeriyor. Özellikle Kore yapımlarını seven BL izleyicisi için çerezlik bir yapım.

Daha fazla LGBT diziler, filmler, BL yapımlar, manga, wentoon, çizgi roman, LGBT kitap uyarlaması filmler için yukarıdaki hızlı düğmeleri ve diğer yüzlerce içerik için site menüsüne bakabilirsiniz. Yorumlarınızı ve sizin önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Happy Ending Romance (2022)

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi

Ünlü olma yolunda hızla ilerleyen ve oldukça popüler yazar Cha Jung Woo hakkında çıkan dedikodular sonucu yazarlığı bırakarak bir kenara çekilir. Beraber yaşadığı yazar arkadaşı Kim Jung Hyun, en büyük destekçisi olarak görünür. Bu sırada Cha Jung Woo’nun yayıncısı bütün sözleşmeleri iptal eder. Yazarla artık çalışmayacağını söyler. Bu sırada Cha Jung Woo hayranı ve yazar olmaya çalışan, yayıncı editörü Han Tae Young bunu haksızlık olarak değerlendirecektir.

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi
Happy Ending Romance (2022)

Han Tae Young yayıncısı ile tartışarak istifasını verir ve kendi yayınevini açar. Çok sevdiği, ilham aldığı hatta âşık olduğu yazar Cha Jung Woo’ya yapılanların haksızlık olduğunu düşünür. Herkes kendi yoluna gitmişken Han Tae Young, sevdiği yazarını tesadüfen görür ve peşine düşer. Kim Jung Hyun’un yeniden yazması için abalar. Kitaplarının kendisi için önemli olduğunu, çok iyi bir yazar olduğunu söylese de ikna edemez. O artık her şeye küsmüş ve unutulmak üzere olan bir yazardır.

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi
Happy Ending Romance (2022)

Küskün yazarın ev arkadaşı Kim Jung Hyun ise tam tersini düşünür. Küskün yazar asla geri dönmemelidir. Unutulmalıdır. Acaba bu niyeti iyi midir? Tüm bunlar olurken bu karmaşanın içinde Kim Jung Hyun yeniden yazacak mıdır? Tabii ki Han Tae Young çok sevdiği ve âşık olduğu yazarına kavuşacak mıdır?

Happy Ending Romance (2022) Kore LGBT BL Dizi
Happy Ending Romance

Kısa bir yorum

8 bölümlük Happy Ending Romance izleyicisini yormayan duru bir konuya sahip dizi Güney Kore BL izleyicisi için ortalama bir seyir kalitesi sunacaktır. Tabii ki izleyici beklediği romantizme çok ağır adımlarla ilerleyecek. Tayland lise, üniversite LGBT gay temalı dizilerden sıkılan izleyici için Güney Kore gay temalı LGBT dizileri farklı bir şeyler izlemek adına iyi bir seçenek olacaktır.

Dizi puanlaması 6.8/10 mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0