Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film

22 yaşındaki gay genç CIA ajanı Johnnine, eş cinsel kimliği ile kurum içinde tartışılan biridir. Danimarka'ya gizli bir görev için gidecektir.

Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film
Naomi and Ely’s No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film
The Thing About Harry (2022) LGBT Temalı Film

Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film. Eş cinsel temalı, 2019 yapımı LGBTQ film 1s 40dk uzumnluğunda. BL roman uyarlaması yapım, gay aşk, gay sevgili, gay movies gibi etiketlere de sahip. Suç, gizli ajan temalarının da işlendiği filmde homofobi ve eş cinsel CIA ajanı temaları da var.

Yüzlerce LGBT temalı filmler, diziler, Asya BL yapımları, manga, webtoon, Netflix, Prime Video eş cinsel temalı yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en popüler içeriğe ulaştıracak bağlantıları içeriyor. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film

22 yaşındaki gay genç CIA ajanı Johnnine, eş cinsel kimliği ile kurum içinde tartışılan biridir. Danimarka’ya gizli bir görev için gidecektir. Buradaki görevi ünlü bir rus suç örgütü başını güvenli bir şekilde CIA’e teslim etmektir. Bu sırada kendini öğrenci olarak tanıtır ve bir oda tutar. Bir yandan kendisine verilecek yeni görevi beklerken diğer yandan da yeni arkadaşlar edinir.

Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film
Happy Endings Sleepover

Çalıştığı iş yerinden ayrılan uyumsuz bir tip olan Sander ile tuhaf bir partide tanışan Johnnine, bu garip adama git gide ısınır. Çoktan bu yeni arkadaşından hhoşlanmay balşamıştır. Fakat bunu gizlemeye devam eder. Bu sırada yeni işini de alır. Yola çıkıp rus mafya babasını teslim alması gerekmektedir.

Yola çıkarken arkadaşı Sander zırla ona katılır. Bütün öyküsünü anlatan ve gizli görevini, kimliğini Sander’e anlatan Johnnie yolda tehlikelerle dolu anlar yolculukta Sander ile iyice yakınlaşırlar. Sonuçta ikisi de birbirbirinden hoşlandığını anlayacaktır. Sonunda ise her şey mutlu bitecektir.

Filmdeki ajan, suç teması oldukça düşük seviyede olduğu gibi çatışma ve mafya teması da yererde geziyor. İnanılmaz derecece kötü bir suç ajan teması var. Filmdeki BL ya da gay aşk teması da ortalamann altında denilebilir. Yine de vaktiniz varsa izleyebilirsiniz. Sıradan, basit, kurgusu, görüntü yönetimi ve oyunculuğu ortalamanın altında olsa da her zaman iyi yapımlar izleyecek değiliz.

Film puanlası IMDb

6.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
Gay Tema: 6
Happy Endings Sleepover 2019 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0