Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi

Düğün şarkıcısı Seung Jun, oldukça yabani ve şarkılarını gneş gözlüğü tarakarak söyleyen adeta ucube biridir. Bu davranışını kimse bilmese de vokal olarak önemlidir.

Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
Shadow (2023) LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi. Webtoon yani insternet romanı uyarlaması Güney Kore LGBT gay aşk (romance) temalı dizi 8 bölüm. LGBT diziler, Asya BL dizileri, gay sevgili, erkeklerin aşkı etiketlerindeki drama 2023 yılı yapımı. Dizi bilindik bir öykü ve bilindik BL oyuculuk ve sahneleri ile ortalamaya yakın bir seyir keyfi sunan birbirinin aynı dizilerden.

Yüzlerce BL (boys’ love) film, dizi, LGBT etiketine sahip Netflix, Prime Video, Asya yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirisniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler film ve dizilere erişim sağlayabilirsiniz.

Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi

Düğün şarkıcısı Seung Jun, oldukça yabani ve şarkılarını gneş gözlüğü tarakarak söyleyen adeta ucube biridir. Bu davranışını kimse bilmese de vokal olarak önemlidir. Evde, en yakın arkadaşı ve üst komşusu ona yardım edip, bir önceki yaşadığı ilişkisinin etkisinden kurtarmak istemektedir. Ayrıca müzik dersleri de veren Seung Jun, birgün yeni biri ile, kendine şarkıda piyano ile eşlik edecek adamla tanışır.

Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi
Happy Merry Ending

Jae Hyun, ilk gördüğünden beri düğün evinin vokaline âşık olmuştur. Fakat bir önceki ilişkisinden oldukça zarar görmüş olan Seung Jun, içine kapanık kimseye güvenemez biri olmuştur. İnsnaların bakışından da rahatsız olduğundan gözlüklerini hiç çıkarmaz. Yeni iş arkadaşı kendisi ile ilgilendiğini söylese de o, zor biri olarak bunu kabul etmez.

Aşk savaşıın içine eski sevgilisi ve arkadaşı da dahil olacak Seung Jun, her şeyi geride bırakıp yeniden istediği biri ile birlikte olacak mıdır? Güney Kore, webtoon yani internet romanı uyarlaması dizi izleyicisine bilindik, dudak dudağa gelme, ayağı kayıp düşüp yine ust uste gelme gibi oldukça saçma ve gereçklikle ilgisi olmayan sahneleri sunuyor.

Dizi LGBT gay sevgili, ay aşk, (South Korea BL Series) gibi etiketlere sahip ortalamanın altında bir yapım. Yapımdaki kalıplaşmış çekimler, üstteki paragrafta, dizinin puanını düşürüyor. Yime de Güney Kore LGBT dizileri seven BL izleyicisi için izlenecek yapımlardan.

Dizi puanlaması mydramalist

6.5
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
BL tema: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 6
Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0