Hello Stranger: The Movie BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Hello Stranger: The Movie BL Film

Mico, en yakın arkadaşları ile tatil kampına gider. Burada beklemediği biri ile yani eski segilisi ile karşılaşır. Kamp alanında ikili odalar için yapılan eşleşmede Mico, eski sevgilisi Xavier ile aynı odada kalacaktır.

Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film
Moneyboys 2021, Tayvan LGBT Temalı BL Film
Bilmemek Not Knowing LGBT Eşcinsellik Temalı Türk Filmi

Hello Stranger: The Movie BL Film. 2021 Filipinler yapımı film 1s 41dk uzunluğunda. 8 bölümlük dizi versiyonunun film gösterimi olan yapım gay aşk, BL film, LGBT filmler, eşcinsel aşk gibi etiketlere sahip. Film ayrıca biseksül karakter, gençlik aşkı, arkadaşlık gibi temalara da sahip denilebilir. Şİmdi filmin konusuna geçelim.

Daha fazla LGBT temalı filmler, BL diziler, Asya dizi ve filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki hızlı düğmelerdeki bağlantılar ile en popüler ve en yüksek puanlı yapımlara erişebilirsiniz. Yorum ve önerileriniz için yorumlar panelini kullanabilirsiniz.

Hello Stranger: The Movie BL Film Konusu

Mico, en yakın arkadaşları ile tatil kampına gider. Burada beklemediği biri ile yani eski segilisi ile karşılaşır. Kamp alanında ikili odalar için yapılan eşleşmede Mico, eski sevgilisi Xavier ile aynı odada kalacaktır. Aralarındaki eski aşk öyküsü nedeni ile birbirlerine oldukça soğuk davranırlar.

Xavier kız arkadaşı yani yeni sevgilisinden durumunu salamaya çalışacaktır. Fakat Xavier yeniden Mico’dan etkilenmeye başlar. Mico zaten Xavier’ı unutmamıştır. Bu arada kampa Mico’nun hayran olduğu biri daha gelir. Mico’nun bu yeni gelen yabancıya olan ilgisi ve yakınlığı Xavier’ın kıskanmasına neden olacaktır.

Hello Stranger: The Movie BL Film
Hello Stranger: The Movie

Filmin ilerleyen dakikalarında iki sevgili arasındaki çalıtşa ve yarış sona erecek midir? Tekrar birbirlerinin farkına varacaklar mı? Xavier neden Mico’yu bırakmak zorunda klamıştır? Bu soruların cevabını bulacak olan izleyici çok karıık olmayan oldukça basit bir öyküsü olan filmi sevecek.

Özellikle yaz mevsiminin ve doğanın, denizin, yeşilin arasında, kırsalda geçen BL filmleri seven izleyici için ortalamaya yakın bir Filipinler yapımı LGBT temalı eşcinsel, biseksüel karakterlerin oynadığı dizi denilebilir. BL izleyicisi için çerezlik bir film. Herhangi bir sosyal mesaj vermeyen film için puanlama aşağıda.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screeenplay: 6
Görüntülü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 7
Hello Stranger: The Movie 2021 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0