Hidden Love 2021 Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Hidden Love 2021 Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Covid-19 izolasyonunda okul yurdunda kapalı kalan arkadaşlar gay hayalet çifti keşfederler.

Tinted With You (2021) Kore BL Mini Dizi
Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi
My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

Hidden Love 2021 Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi. Asya dizileri ve filmleri dünyada epeyce popüler. Özellikle LGBT gay konulu dizilerde de oldukça başarılılar. Drama, komedi, macera, gizem, aşk kategorilerinde kısa gençlik dizileri gençler ve genç yetişkinler için çok çekici. Ya da kendini genç hissedenherkes için diyyeim. Özellikle makyajlı oyuncular, renkli çekimler ile diziler görsel olarak da çekiciliğe devam ediyor. Drama kaliteleri genellikle bilidik kalıplarda olsa da genel itibari ile izlenebilecek yapımlar. Bu yayında hayalet gay sevgili çift diziye gizem havası katacak. LGBT komedi, gay aşk kategorilerindeki diziye geçelim.

Daha fazla LGBT gay aşk, komedi, drama kategorisinde dizi için buraya dokunun.

Hidden Love 2021 Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Kovid-19 salgını başladığı zamanlarda okul yurdundan zamanında çıkmadıkları için dört arkadaş karantinada klaırlar. Bineya kapatılırlar 14 gün boyunca binadan çıkamaları yasaktır. Yurtta Tha adında ünlü sosyal medya fenomeni şarkıcı da bulunur. Egoist, geçimsiz, uyumsuz bir tip olan Tha’nın gizli bir aşkı vardır. Aynı binada beraber kapandıkları Kim şarkıcıya deli gibi âşıktır. Bir yandan arkadaşlarının yardımı ile onu kendine âşık etmete çalışan Kim diğer yandan da arkadaşlarının jayalet hikayesini kullanır.

Hidden Love 2021 Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Hidden Love 2021

Binada bir hayalet olduğu y alanını uydururlar. Fakat bu hikaye doğru çıkar. On sene önce burada yaşamız gay sevigili çift büyük bir trajedi yaşarlar. İki hayalet binada korku salarkeni Tha da beden dışı deneyimler y aşamaya hayalet gibi ortalıkta dolaşmaya başlar. Bir yandan da Kim ile aralarındaki kavga yakınlaşmaya dönüşmeye başlar. Dizi sonunda hayalet Win ile Wit onları rahat bırakır hayaletler ile de arkadaş olurlar. Hayalet gay çift ile Tha ile Kim ve arkadaşları komedi, gerilim, aşk dolu bir 14 gün geçirirler. Karantina süresi bitince her şey yoluna girmiştir. Sevgililer mutlu sona kavuşurlar.

Komedi bakımından zengin sahneler barındıran 14 bölümlük bir dizi. Kovid-19 salgını zamanında izole yaşarken izeyicisini güldüreceği kesin. Hayaletlerin aşk öyküsü diziye bir derinlik veriyor. Gay sevgililer dizinin sonunda istediklerine kavuşuyor. İzlene bilecek eğlenceli bir geçlik dizisi. Gay LGBT dizi izlemeyi seven genç ve genç yetişkinler için iyi bir seçenek olacaktır.

Filme Puanım dış bağlantı

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Hidden Love

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması