Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi

Sekiz farklı karakter arasında bazen izleyici için takip edilmesi izleyiciyi zorlayabilir. Yine Hida ile Saint arasındaki ilişki de dizinin ilerleyen bölümde konu ediliyor.

Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi
Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi
Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi. LGBT gay diziler, Tayland BL (boys’ love) kategorisindeki dizi 45 dakikalık 6 bölümden oluşuyor. Gay aşk, lise LGBT dizileri, BDSM, polisiye, cinayet, cinsel yönelim gizleme gibi etiketlere sahip dizi bilindik Tay okul BL dizileri kategorisinde. Gay sevgili, eşcinsel arkadaşlık, temalarını da işleyen drama izleyicisine ortalama bir izleme keyfi sunacak. Şimdi diziye geçelim. İzleme listenize alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Yüzlerce BL, LGBT gay temalı film ve diziler; Netflix, Prime Video, HBO yapımları sizi bekliyor. Site menüsünden daha çok içeriğe erişebilirsiniz. Yukarıdaki hızlı düğmeler sizi en güncel etiketlere götürecek. Yorum yazmayı önerilerinizi unutmayın.

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi

Dizi, eşcinsel lise arkadaşlar arasındaki ilişkiyi öyküler. Dizi gizemli bir intihar ya da cinayet olayı ile başlar. İki polis dedektifi olayı sorgulamaya başlar. Dizi içinde yer yer bu sorgulamaya dönülecektir. İlk olarak Ken ve Shokun izleyiciye öyküsünü anlatır. Ken, eşcinsel olduğunun bilinmesini istemez. Fakat Shokun üzerinde sürekli baskı kurar. Shokun, istemediği halde futbol kulübünde sevgilisine yakın olmak isterken Ken sadece seks için adeta Shokun’u kullanır ve şiddete kadar gidecek eylemler yapar.

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi
Hit Bite Love (2023)

Bu sırada BDSM meraklısı Matteo, Shokun’u Ken’in zorbalığından kurtarır. Sevgili olmak ister fakat istediği ilişki Shokun için çok zordur. BDSM’den hoşlanan Matteo ile aralarındaki şey gerçekten aşk mıdır? Diğer yandan sınıfa yeni öğrenci olarak gelen Burger, katılmak istediği müzik kulübünün başkanı King ile yakınlaşacaktır. Fakat bir yanlış anlaşılma sonucunda King, Burger’in kendisini sevdiğini düşünerek ona çıkma teklifinde bulununca aslında yanlış anladığının farkına varacaktır.

Sekiz farklı karakter arasında bazen izleyici için takip edilmesi izleyiciyi zorlayabilir. Yine Hida ile Saint arasındaki ilişki de dizinin ilerleyen bölümde konu ediliyor. Birbirlerinin üvey (kan bağı olmayan) kardeşleri olduklarını fark eden iki eşcinsel arkadaş için de ilişkilerini yürütmek epeyce zorlayıcı olacaktır.

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi
Hit Bite Love (2023)

Bilindik Tayland LGBT Gay temalı (BL dizi) kategorisindeki yapım genç izleyici için çekici olacaktır. Liseli genç eşcinseller, okul, gençlik aşkı gibi temalar Tay yapımlarında adeta seri üretim haline geldi. Dizide çıplaklık, 18+ sahnelerin olduğunu özellikle BDSM uyarısının olduğunu da söylemek gerekli. Genel olarak bilindik bir BL diyebiliriz. Genç izleyici makyajlı genç oyunculara, kısa şortlara, dizideki yapay çekiciliğe aldanıp diziyi izleyeceği de kesin. Zaten Tay BL dizilerinin amacı bu yöndedir. Konu ve içerik her zaman oyuncuların dış görünüşünün gerisinde kalır.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0