House of Stars LGBT BL Tayland Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

House of Stars LGBT BL Tayland Dizi

Ünlü oyuncu menajeri Suzy, yeni yıldız oyuncu kadrosunu topladığı evde sert yönetimi ile oyucu adaylarını eğitmektedir.

Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi
Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi
More than Words (2022) Japon BL Drama

House of Stars LGBT BL Tayland Dizi. 2023 Tayland LGBT dizileri kategorisindeki 12 bölümlük dizi. Ortalama 45 dakikalık dizi izleyicinin dah aönce de gmrdüğü oyuncul evi temalı. BL dizi, oyunculuk, televizyon programcılığı gibi etiketlere de sahip. Gay aşk, gay oyuncu, gibi etiketlere de sahip drama izleyicisi için ortalamaya yakın ama takip etmesi zor bir öykü sunacak.

Daha fazla BL diziler, LGBT gay temalı yapımlar, Netfilix, Prime Video orijinal filmleri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli menülere dokunarak en popüler kategorilere erişim sağllayabilirsiniz. Yorumlarınızı ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

House of Stars LGBT BL Tayland Dizi

Ünlü oyuncu menajeri Suzy, yeni yıldız oyuncu kadrosunu topladığı evde sert yönetimi ile oyucu adaylarını eğitmektedir. Evin kuralları oldukça ağırdır. Yine oyuncular da birbrleir ile rekabet halinde oldukları gibi Suzy’nin kurallarına karşı çıkmaya ve onunla da müacedele içindedirler. Tabii ki yıldız oyuncu olmak için aralarında mücadele olsa da oyuncular arasında da ilişkiler, entrikalar başlayacaktır.

House of Stars LGBT BL Tayland Dizi
House of Stars

Evin en gözde oyuncusu Gun’dır. Oldukça başarılı bir dizide oynar. Fakat o da bu evden sıkılmıştır. Oldukça zor ve ciddi biridir. Pitch, Gun’ın hayranı olarak onun peşinden gider ve sürekli karşısına çıkar. So, da Pitch’ten hoşlansa da sla karşılık alamaz. Diğer yandan Suzy evdeki herkesi takip eder ve her şeyi kontrol ettiğini sanar.

Korn, ilişkideki oyuncu Mintra ile anlaşmazlık içindedir. Sürekli peşlerinde daha doğrusu Korn’un peşinde olan Pawin oyunculuktan çok Korn’u elde etme peşindedir. Evdeki bütün erkek ve kadınlar hem yıldız olmak için çabalayacak hem de içinden çıkılmaz ilişkiler ve entrikalarla mücadele edecektir. Gizemli biri ise evdeki olab biteni sosyal medyaya sızdırmaya başlamıştır bile.

LGBT gay aşk, BL diziler kategorisindeki dizi biindik bir konuda. Daha önce oyunculuk yarışı, oyuncu evi temalı BL izleyen izleyici bu diziyi de izleyebilir. Fakat oldukça anlaşılmaz, çok fazla başrol, fazla öykü olan dizi akıcılık baımından pek başarılı değil. Zaten genel olarak Taylan BL dizileri ya da Asya BL dizileri neredeyse bir diğerinin aynı niteliğinde buna webtoon, manga ve internet romanları da dahil.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
House of Stars LGBT BL Tayland Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0