Huawei Watch Fit 2 Xiaomi Whatsapp Bildirim Sorunu

Ana Sayfaİnternet Teknoloji

Huawei Watch Fit 2 Xiaomi Whatsapp Bildirim Sorunu

Xiaomi telefonlar, Huawai Watch GT3, GT3, va Honor Watch akıllı saatlerde de aynı bildirim hatasını verebilir. Çözümü çok kolay.

En İyi Müzik Dinleme Programı Platformu Uygulaması
İnternet Kitapçıları Kitap Satın Alma Siteleri
2021 En Hızlı DNS Adresleri En İyi DNS

Huawei Watch Fit 2 Xiaomi Whatsapp Bildirim Sorunu Çözümü. Whatsapp bildirimleri hiç gelmiyor ve bütün izinleri ayarları yaptığınız halde saate (akıllı bilekliğe) hâlâ bildirim gelmiyorsa ne yapmalı? Bildirimler bilekliğe geldiğinde titreyecek ya da ayarlıysa sesle uyarı verecektir. Xiaomi telefonlar, Huawai Watch GT3, GT3, va Honor Watch akıllı saatlerde de aynı bildirim hatasını verebilir. Çözümü çok kolay.

Çözüm Yolları

Öncelikle bütün izinleri verdiğinizden, ayarları yaptığınızdan emin olun. Bütün ayarlarınız tamamlandı ve akıllı saatinize bildirim gelmiyor mu? Büyük ihtimalle sorun telefonunuzda. Özellikle Xiaomi telefonlarda sorun bizim gizlilik ayarlarımızda bazen de telefonun kendisinde. Şimdi çözüme geçelim.

Huawei Watch Fit 2 Xiaomi Whatsapp Bildirim Sorunu Çözümü
Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 Whatsapp Bildirim Sorunu Çözümü

Şimdi aşağıdaki maddeleri dikkatlice inceleyin ve uygulayın. Sorunuzun çözülecektir.

İlk olarak Whatsapp bildirimlerini bildirim çubuğunda gözükmemesi için gizleyip gizlemediğinizi kontrol edin. Bildirimleri gizlediyseniz açın. Gelen bildirimler bildirim çubuğunda gözüksün. Şimdi tekrar Fit 2 bildirimlerini kontrol edin. Ayrıca diğer gizlilik ayarlarını da Whatsapp için tekrar kontrol edin. Sorun genelde gizlilik ayarlarından olacaktır.

İlk seçenek de sorunuzu çözmediyse işiniz zor. Telefonunuzu fabrika ayarlarına getirmelisiniz. Bu mevcut bütün ayarları sıfırlayacaktır. Yedeklerinizi almalısınız. Her şey silinecek. Telefon açıldığında, uygulamalarınızı yükleyip devam edebilirsiniz. Telefonu sırlamanız telefondaki her şeyi silecektir dikkatli olun.

Artık akıllı saatinize bildirim alacaksınız. Epeyce uğraştınız değil mi? Artık bildirimleri alacak ve hazır cevaplar ve emojilerle cevap verebileceksiniz. Unutmayın telefonu sıfırlamak neredeyse yarım gününüzü alacak ve her şeyinizi silecektir.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması