I Carry You With Me Beni Bırakma LGBT Drama Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

I Carry You With Me Beni Bırakma LGBT Drama Filmi

Bazen bir şeyleri elde ederken, hayallerimize ulaşırken önelki bir takım kazanımlarımızı da kaybederiz.

Krámpack Nico and Dani LGBT Gay Konulu Film
Mario 2018 BL Gay LGBT Sevgili Temalı Drama
LGBT BL Aşk Filmleri En İyiler, Öneriler

I Carry You With Me Beni Bırkma LGBTQ+ Drama Filmi. 2020 Meksika Amerika yapımı gay sevgili, LGBT gay aşk konulu bir drama. Eş cinsel bireyler tarihin bilinen döneni içinde hiç de mutlu yaşamadılar. Uzay zaman boyutundaki varlık sürekli yenilendi. İnsnalar doğdu, ilk yetişkinlik çağlarını, gençlik, orta yaş, yaşlılık çağlarını yaşadılar ve diğer bütün varlıklar gibi öldüler. Kısacık bir yaşam. Ama her yaşam sonunda y eniden dünyaya gelenler de benzer şekilde yaşadılar. Öyküler hep aynı. 30 yıl önce, 50 yıl, 100 yıl, 200 yıl, 500 yıl… Ama en tuhafı 21. yüzyıl insanı olarak o kadar egoistiz ki kendimizi her şeyin üstünde görüyoruz. Heteroseksüellik ise bütün cinsel yönelimlerin üstünde ve diğer her türlü cinsel yönelim aşağılık sayılıyor. LGBT bireyleri 21. yüzyılda da huzur bulamayacaksa ne zaman bulacak değil mi? Neyse bu konular şimdilik kalsın. Gay sevigli konulu gerçek yaşam öyküsüne dönelim.

I Carry You with Me Beni Bırakma LGBTQ+ Drama Filmi

Gastronomi okumuş ve karısından boşanmış bir çocuğu olan Ivan bir restoranda mutfakta çalışır. Görevi bulaşık yıkamaktır. Aslında yemek yapmak için, aşçı olmak için çabalasa da patronu bu fırsatı Ivan’a tanımaz. Çocuğunun ihtiyaçlarını da karşılayan Ivan’ın gay olduğu ve sevgilisinin olduğunu eski karısı ve annesi öğrenirse çocuğunu ona göstermeyeceklerdir. Fakat bu olur. Çocukluk arkadaşı ve sevgilisi Gerardo ile olan ilişkisi ortaya çıkar.

I Carry You With Me Beni Bırakma LGBT Drama Filmi

I Carry You With Me

Çocukluklarından beri iki eş cinsel sevgili aileleri tarafından sürekli şiddet görür ve dışlanır. Onlar için yaşamak çok zordur. Ivan, Amerika’ya kaçak göçmek olarak gitmeyi planlar. Sevgilisi Gerardo üniversitede öğretmenlik yaparken kariyerini bitirip kaçak olarak Amerika’ya gider. Amerika’da hayallerine 20 yılda ulaşırlar. Artık orta yaşlı insanlardır. Ivan 20 yıldır oğlunu görememiştir. Kaçak olarak geldiği için ülkeden ayrılırsa bir daha gelemeyecektir ve çalışma izni de verilmez. Özgürlük ve cinsel kimliğini yaşamak için gittiği Amerika’da özgürlüğün önünde bu defa da göçmek olmak vardır. Hem gözmen hem eş cinsel olmak onlar için çok zor olacaktır.

Daha fazla LGBT gay temalı film için buraya dokunun.

Kısa Bir Yorum

Çocukluğundan beri şiddet gören, aşağılanan iki genç yetişkin bulundukları ülkede huzur bulazlar. Özgürlük ülkesi Amerika’da “Amerika Rüyası”na ulaşmaları 20 yıllarını alır. Geride sevdikleri ve her şeylerini bırakıp kaçarlar. Bu defa da göçmenlik ve ırkçılık ile karşılaşırlar. Eş cinselliklerini rahatça yaşarlar ama istenilmeyen insnalar olma durumları devam eder. Film yeryüzüne gelmiş milyonlarca belki de milyarlarca eş cinsel bireyden sadece ikisinin öyküsü. Söylenildiği gibi eş cinsellik yüzünden ne dünya yok olmuştur ne de insanlık. Birkaç yüz bin yıllık insan tarihinden, medeniyetler kuran insan tarihine kadar insnalar yaşadı ve öldü. Eş cinsellik işte bu insan tarihinin hatta insan biyolojisinin, seksüel yönelimin bir parçasıdır. Normal olmayan insanın kendini innadırdığı korkular ve yalanlarla yaşamaya alıştırmasıdır. 200 yıl sonra da eş cinsel bireyler olacak, onlar da ölecek sonraki nesiller gelecek. Belki de ilerideki zamanlar da bu tip yaşam öyküleri ve dramlar olmayacak. Kim bilir!

I Carry You With Me Beni Bırakma LGBT Drama Filmi

I Carry You With Me Beni Bırakma

“Kadere inanır mısın? Ben, hep bizi bekleyen özel bir şey olduğuna inandım. Hayatın heopimiz için bir sürprizi olduğuna. Benim ki sensin. Ama biraz erkengeldin. 

Kader var mı bilmiyorum. Ama hayatın bize sürpriz yaptığını biliyorum. Sen benim sürprizimsin. Sen de benim. Be buradayız. Birlikte.”

 

Puanım IMDb

6.4
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 6
Dram: 7
I Carry You With Me Beni Bırakma LGBT Drama Filmi

Yorumlar

WORDPRESS: 0