I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland BL Dizi

İki yıldır sevgilisini bekleyen Jom, sonunda sevgilisinin yurt dışından gelmesiyle heyecanlanır. Ev dekorasyonu yapan Jom, aldığı yeni ev restorasyonunda adeta doğaüstü olaylarla karşılaşacaktır.

HIStory5: Love in The Future LGBT BL Dizi
Shadow (2023) LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland yapımı BL dizi. BL roman uyarlaması film 12 bölüm ve her bölüm ortalama 55 dakika uzunluğunda. BL (boys’ love) LGBT diziler, Asya gay dizileri, gay aşk, tarihi dizi, eş cinsellik konulu diziler gibi etiketlere sahip dizi ayrıca zamanda yolculuk ya da paralele evrenler konusunu içeriyor. Bu bakımdan fantezi teması ağır basacak.

Yüzlerce LGBT filmleri, BL diziler, Tayland, Güney Kore, Japon LGBT dizileri ve filmler için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler yapımlara bakabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland BL Dizi

İki yıldır sevgilisini bekleyen Jom, sonunda sevgilisinin yurt dışından gelmesiyle heyecanlanır. Ev dekorasyonu yapan Jom, aldığı yeni ev restorasyonunda adeta doğaüstü olaylarla karşılaşacaktır. Evde sürekli kendine seslenen birini görür. Ayrıca kendini başka bir adamla yatak gördüğü hayallerde vardır. Bütün bunlar pek anlamlı değildir. Bu sırada evde çok ilginç cizimlerin olduğu bir sandık da bulacaktır. Ev gizemini korumaya devam ederken. Jom sevgilisi ile buluşmaya gidecektir.

I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland BL Dizi
I Feel You Linger in the Air (2023)

Ohm, ayrılmak isteyecektir. İki yıldır kendisini bekleyen Jom için bu iyi bir haber değildir. İngiltere’de tanıştığı kadınla evleneceğini söyleyen Ohm tarafından terk edilen Jom araba kazası yapar. Arabası ile ırmağa düşen Jom uyandığından ırmak kenarındadır. Kendisini Ming adında genç bir adam bulur. Fakat ortamda ve insnalarda bir farklılık sezen Jom zamanda geçmişe yolculuk yaptığını anlar. 1920 yıllarının siyasi karışıklığı içindeki zamanlara gitmiştir.

Burada hayalini gördüğü adamla Yai ile tanışır. Yai’nin yardımcısı olarak yanında çalışmaya başlasa da bu yeni ve tuhaf genç adama kimse güvenmez. Jom, kendisine seslenen ve yatakta beraber hayalini gördüğü Yai’ye âşık olacaktır. İki genç adam bütün zorlukları aşacak mıdır? Bu sırada bu garip zaman yolculuğu kalıcı mıdır? Kendi zamanına dönmek isteyen Jom ne yapacaktır.

1920’lerin yaşandığı paralele evrene yolculuk yapan Jom burada eski sevgilisinin ve eski sevgilisinin nişanlısının kopyalarını da görecektir. Eski sevgilisi burada düşmanıdır. Dizide zaman yolculuğu teması ile paralele evren teması arasında bütük bir tutarsızlık olduğunu farkeden izleyici için doğaüstü, fantezi zaman yolculuğu temalı BL dizi ortalama bir içeirk sunuyor. Öykü iyi olsa da zaman yolculuğu ya da palalel evren teması çok fazla mantıksızlık ve hatayı izleyiciye yansıtacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 8
I Feel You Linger in the Air (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0