I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

Ana SayfaAsya BL Dizileri

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

Liseden beri birbirleri ile sevgili olan Teh ve Oh-aew ortak hayaleleri ile çok keyifili ve güzel vakit geçirirler. İkisi de oyuncu olmak ve aynı anda başrol paylaşmak isterler.

Red Balloon (2017) Tayvan LGBT BL Dizi Drama
Cutie Pie 2022 Tayland BL LGBT Gay Temalı Dizi
Peach of Time (2021) BL Aysa Gay LGBT Drama

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama. LGBTQ gay Asya dizileri, ya da Tayland BL (Boy’s Love) konulu drama kategorisindeki dizi 5 bölümden oluşuyor. Gay aşk, sevgili, gay okul konulu dizi gibi etiketlere de sahip yapımın her bölümü yaklaşık 1 saat 5 dakika. Genelde aşk görmek isteyen yeni gençler, gençler, yetişkin gençler diziyi beğenecektir. BL kategorisinde drama izlemeyi seven her yaştan izleyici de zevkle diziyi seyredecek. Dizi de tabii ki adeta hayali bir dünya, aşırı bir romantizm var. Realist bir izleyiciyseniz sizi bu tema biraz rahatsız edecek. Ama genel olarak LGBTQ topluluğu için, aşkın cinsiyetinin ve cinsiyet rolü ile alakalı olmadığının en güzel örneğini diziler ve filmlerde görmek mümkün. Tayland dizileri genelde aynı kalıptan çıkmış gibi olabilir. Karar izleyicinin.

Daha fazla LGBTQ gay (BL) temalı dizi izlemek için buraya dokunun.

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

Liseden beri birbirleri ile sevgili olan Teh ve Oh-aew ortak hayaleleri ile çok keyifili ve güzel vakit geçirirler. İkisi de oyuncu olmak ve aynı anda başrol paylaşmak isterler. hayalleri doğrultusunda da İletişim ve Oyunculuk Fakiltesi okumaya karar verirler. Üniversitenin ilk yıllarında ilişkileri iyi ditmektedir.

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

I Promised You the Moon (2021)

Teh, okulun drama kulübüne kaydolur. Çok sıkı çalışmaya başlar. Oh-aew ile artık çok sıkı görüşemez. Ünlü oyuncula rile tanışır. Kulüpte yönetmek Jai ile öpüşmesi sevgililerin arasını açacaktır. Oh-aew artık oyunculuk okumak istemeyecek ve kendi yolunu seçecektir. Artık ortak noktaları pek kalmayan sevgililer için ayrılık zamanı gelmiştir. Teh, ise istediği gibi oyunculuğa devam eder ve başrol oyuncusu olur.

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

I Promised You the Moon (2021

Yıllar içinde her ikisi de kendi meseğini ve yaşamını kuracaktır. Fakat oku bittikten sonra birbirleri ile tekrar karşılaşacaklar ve Teh, eşcinsel bir oyuncu olduğüunu ilan edecek ve tekrar barışıp sorunlarını ortak çözmeye karar verirler ve tekrar sevgili olurlar. Artık farklı istekleri olan bireylerdir.

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

I Promised You the Moon (2021)

İnceleme ve Yorumum

Drama zamanla insnaların ortak noktalarının biteceğini ama yine de birbirlerine bağlanacakalrı ortak noktalarının olabileceği teması üzerine kurulu. Gay sevgili, gay aşk LGBTQ drama eşcinsel sevgililerin aşklarının da gerçek olduğunu izleyicisine anlatıyor. Aşkın cinsiyet rollerinden bağımsız olduğu bir gerçektir. Her ne kadar aşırı bir romantizm, durmadan ağlayan karakterler diziyi biraz abartılı yapıyor. Klasik okul dizisi olan Tayland yapımını uzun ve tutkulu bir aşk izlemek iztene izleyici sevecektir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ Tema: 6
Akıcılık: 6
Muzik: 7
I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama

Yorumlar

WORDPRESS: 0