Identity Kimlik Filmi Ne Anlatıyor, Sonunda Ne Oluyor?

Ana SayfaFilm Dizi

Identity Kimlik Filmi Ne Anlatıyor, Sonunda Ne Oluyor?

Karanlık ve yağışlı bir gecede uzak bir motelde 9 yabancı işlenen cinayetlerin hem sırrını çözmek hem de kendilerini korumak için çabalayacaktır.

Fatma Netflix Dizi İncelemesi Yorumu İzlenir mi?
Yaşam Şifresi Source Code Filmi İzle Konusu İncelemesi
Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Identity Kimlik Filmi Ne Anlatıyor, Sonunda Ne Oluyor? 2003 yapımı 1s 30 dakikalık psikolojik gerilim filmini bu türü seven izleyici elbette bilecektir. www.iyibeyin.com en iyi izlenecek kaliteli filmlerin arşivi olmaya devam ediyor. Biz de Michael Cooney’in film uyarlaması öyküsü ne anlatıyor ve sonunda ne oluyor, Kimlik filminin konusu, Identity Kimlik izlenir mi? Gibi soruların cevabını yazacağız.

⭐️ Daha fazla psikolojik gerilim filmi için buraya dokunun

Filmin Kısa Bir Özeti

Film ilk başta bir hasta ve doktorun konuşması ile başlıyor. İzleyici ilk başta pek bir şey anlamasa da ilerleyen dakikalarda yağmurlu bir havada başlayan psikolojik gerilim, aksiyon ve gizem cinayetlerle ilerliyor. Çoklu kişilik bozukluğu ile ilgili psikolojik gerilim fimlerinin en iyisi olmasa da ortalamanın üstünde bir gerilimi izleyiciye yaşatıyor.

Karanlık ve yağmurlu bir hava, ilk başta her şey normal olsa da daha sonra filmde sanki fantastik bir kurgu var gibi gelecek. İzleyici doğaüstü bir işleyiş var izlenimine kapılacak. Öyle olmadığı ortaya çıkacak.

Identity Kimlik Filminin Konusu

Ed, lümizin şoförüdür ve ünlü oyuncuyu yağmurlu bir gece vakti istediği yere götürecektir. Bu sırada yolda kaza geçirir ve bir kadına çarpar. Yağmurlu havada her yer kapanmıştır. Sel ve yağmur suları yolları basar. 9 yabancı bir motele sığınır. Motelde ilk başta her şey normal gitse de cinayetler işleneye başlanınca Ed ve aralarındaki polis ile olaya müdahale etmek ister.

Identity Kimlik Filmi Ne Anlatıyor, Sonunda Ne Oluyor?

İlk olarak bütün olaylar, belki de filmin en önemli yeri olan 9 farklı kimliğe sahip Malkolm’un dört yıl önceki işlediği cinayet ve filmin son sahnesi de dahil her şey tamamen, Malkolm’un kişilikleri arasındaki çatışma sonucu belleğindeki, beynindeki bir kurgudur. Aslında filmdeki her şey hayal ürünüdür. Çocuk Timmy kişiliği diğer 8 kişiliği yok etmek için planlar kurmuştur.

Tabii ki öykünün bir kısmının gerçek bir kısmının Malkolm’un uyduruk sanrıları olduğu da düşünülebilir. Zaten psikolojik gerilim filmlerinde çelişkiler ve gerçek ile sanrının ayırt edilemeyişi neyin gerçek neyin gerçek dışı bir sanrı olduğunu kestirememe durumu vardır.

Identity Kimlik Filmi İzlenir mi?

Evet, izlenir. Filmin 2003 yapımı olması sizi yanıltmasın.

Film puanlaması IMDb

Yorumlar

WORDPRESS: 0