If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi

Yeni bir okula başlayan Amane, aynı sınıfta olduğunu öğreneceği Ryuji ile tanışır. Aamane tek gecelik ilişkilerdan sonra artık seveceği birini bulmuştur.

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend
Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi. 2023, Japon yapımı 5 bölümlük BL dizi manga uyarlaması. BL manganın orijinal adı: Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo. LGBT temalı diziler, gay aşk, gençlik aşkı, LGBT okul dizileri, eşcinsel sevgili gibi etiketlere sahip srama ayrıca Even If I Try to Fall in Love With You adıyla da biliniyor. Mini dizinin her bölümü 23 dakika. Japon BL (Japan BL, boys’ love series) dizileri seven izleyici için oldukça basit bir GagaOOLala gençlik dizisi.

If It’s With You

If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi.

Kendinden yaşça büyüklerle takılmayı seven ve ciddi bir ilişki istemeyen Amane, yeni bir liseye geçiş yapacak ve bu sırada da büyükannesinin evinde kalacaktır. Aslında pek aşk isteme se de uyuşacağı ve seveceği birini bulursa, sevgilisinin olmasını da ister. Bu şekilde yeni bir şehre taşınır ve yeni okula başlar. Henüz arkadaşı ve tanıdığı kimse de yokken peşine takıldığı bir kedinin sahibi ile tuhaf bir şekilde tanışırlar.

Ryuji, ailesi ile birlikte küçük bir restoan işletir. Babası çok önceleri ölen Ryuji, pek dışa dönük ve duygularını açığa vuran biri değildir. Geçmiş günlerden bir şeyler saklamaktadır. Fakat bu yeni arkadaşının neşeli havası Ryuji’ye çok iyi gelecektir.

If It's With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi
If It’s With You 2023

Amane, yen arkadaşı ile aynı sınıfa düşecektir. Çok iyi arkadaş olurken birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Amani aşkınoı ilan eder ve sevgili olmak istese de Ryuji, zaman isteyecektir. İzleyici merakla Ryuji’nin neden beklediğini ve bu kadar çekingen olduğunu bekleyecek. Tabii ki BL bilindik bir sonla bitecek.

LGBT temalı (BL) manga uyarlaması dizi, basit konusu ile bilindik bir manga uyarlaması. Eşcinsel temalı manyaların alışılagelmiş kalıplarını dizide bulmak mümkün. Sadece iki erkeğin arasındaki ilişkinin başlamasını konu eden dizi ortalamaya yakın bir içerik kalitesinde denilebilir. Fakat BL izleyicisi benzer onlarca manga BL okumuş ya da izlemiş olabilir, bu da onlardan biri.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL tema: 6
If It's With You 2023 Dizi Paunlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0