In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

Ana SayfaGay LGBT Film

In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

Trafik kazası geçiren sevgililerden Yong Joon komaya girer. Soo Hyun ise hafif yaralanır ve çabucak iyileşir. Anne iki erkeğin aşkını ve ilişkisini öğrenir. Komadaki oğlunu sevgilisinden saklar ve kaçırır.

Red Wine in the Dark Night (2015) BL Film
Light (2021) Tayvan LGBT Temalı Film
The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film

LGBT gay, aşk sevgili, temalı Güney Kore drama filmi. Roman uyarlaması Eşcinsel sevgili, gay film, BL (boys love) film kategorilerindeki yapım saat dakika uzunluğunda. Asya yapımı BL film ya da diziler genelde aynı konu etrafında, aynı temaları içeren yapımlardır. Sıradan bir eşcinsel aşk öyküsü, yavaş ilerleyen, yan öykülerin olmadığı bir film. Fakat filmin amacı zaten ile ‘ın yani iki genç gay sevgilinin ilişkilerinin başlangıcı ve sonrasında gelişen olayları konu etmesi. Filmi izlenilir yapmak için konu doğrusal bir zamanda anlatılmıyor.

LGBT kategorisinde yüzlerce film, dizi, Asya, Netflix, Avrupa yapımları, animasyonlar için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsin. Ayrıca site menüsünü kullanarak daha fazla içeriğe ulaşabilirsin. Siteye içerik göndermek ya da yazar olmak istersen kırmışı buton seni ilgili sayfaya götürecek.

In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

Annesi ölen ve yalnız yaşamaya başlayan Soo Hyun okul arkadaşı Yong Joon ve annesi ile çok sık görüşmeye başlar. Artık iki aile gibi olsalar da Soo Hyun annesinin ölümü sonrası içine düştüğü psikolojik durumdan kurtulamamıştır. Gay cinsel kimliğine sahip arkadaşlar gizliden sevgili olurlar. Aralarındaki ilişkiyi anneden saklarlar. Soo Hyun İş bulur ve çalışır, Yong Joon ise askere gider. İlişkileri ilerleyen sevgililer beklenmedik bir olayla karşılaşırlar.

In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

In Between Seasons (2016)

Trafik kazası geçiren sevgililerden Yong Joon komaya girer. Soo Hyun ise hafif yaralanır ve çabucak iyileşir. Anne iki erkeğin aşkını ve ilişkisini öğrenir. Komadaki oğlunu sevgilisinden saklar ve kaçırır. Hastane masraflarını ödemek ve içindeki boşluğu doldurmak isteyen Soo Hyun eskortluık yapar ve bu sırada sevgilisinin kaldığı hastaneyi öğrenir. Tekrar sevgilisi bulmuştur ama anneyi öncelikle razı etmesi gerekir.

In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

In Between Seasons

Annenin inadı kırılır, komadan uyanan Yong Joon kısa sürede eski haline gelir. Anne artık oğlunun ve oğlu gibi sevdiği Soo Hyun sevgili olduklarını kabullenir ve onları tekrar kanatları altına alır. Oldukça yavaş ilerleyen LGBT gay, aşk, sevgili temalı dramada en sevdiğim doğallıktı. Abartılı olmayan oyuncular, sıradan evler, sıradan bir aile vardı. Süper zengin olmayan hatta tam aksi bir sosyal statüde olan iki genç gay, sıradan bir aile ve tabii ki elitlerden uzak bir mahalle. Bol makyajlı çok yakışıklı oyuncular ve lüksü gözümüze sokan Asya yapımları bana her zaman yapay geliyor.

In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

In Between Seasons (2016)

Film biraz yavaş ilerliyor, pek heyecanlı bir tarafı da yoktur. Filmde olayların düz bir zaman düzleminde konu edilmemesi biraz gizem katıyor. İçinde LGBT sosyal mesajların olmadığı bir film. Bu kategorideki yapımları izlemeyi seven drama izleyicisi için arşivinde yer edebilecek bir film.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 7
In Between Seasons (2016) BL LGBT Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0