In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi

Çok sıkıcı olmayan, akıcı bu minin Çin yapımı BL insanın kendini bulması, kendini olduğu gibi yaşaması ve yaşamdan korkmaması temalarını içeriyor.

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi
Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)

In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi. LGBT gay, sevgili aşk temalı drama, komedi kategorisindeki dizi BL roman uyarlamasıdır. 2022 Çin yapımı dizi, 20 dakikalık 8 bölümden oluşuyor. LGBT dizi, eşcinsel sevgili, gay LGBT gençlik aşkı kategorilerine de giren dizi oldukça basit ve yalın ilerliyor. İnsanın cinsel kimliğini keşfetmesi, kendini tanıması ve kabullenmesi gibi temalar dizide yoğun olarakgözlemlenebilir. Asya BL dizileri izlemeyi seven izleyici için kısa bir mola olarak çerez niyetinde izlenebilir. Özellikle LGBT aşk dizisi tutkunları diziyi sevecektir. Bunun haricinse sıradan bir Çin yapımı Bl denilebilir.

Daha fazla BL, LGBT gay temalı dizi, film, belgesel, kitap uyarlamaları izlemek ve yüzlerce içerik için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Siteye içerik göndermek ya da yazar/editör olmak isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi
In Your Heart 2022

In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi

Zi Ming ile arkadaşı Cheng Yi çocuklaktan beri arkadaştır. zi ming teyzesi Cheng Yi ise büyükannesi ile yaşar. iki arkadaş neredeyse aynı şartlarda aynı aile yapısında yaşarlar. Okulda birlikte sınırları aşan taşkınlık yapmayı da ihmal etmezler. Kavgacı olduklarından başları sürekli belaya girer. Son kavgalarında şımarık zengin çocuğu Yu Zhi ile kavga ederler. Kavgada hiç bir yara almayan Yu Zhi annesinin yardımı ile Zi Ming’in teyzesinden yüklü bir para talebinde bulunur. Teyze çocukların mutluluğu için bunu kabul edecektir.

İki arkadaş yaşadıkları her zorluğa birlikte karşı dururlar. Bir yandanda artık genç bir Yetişkin olarak birbirlerinden hoşlanırlar. Her sey bir birlerini öpmeleri ile başlar. fakat son kavgaları teyzeyi zor duruma düşürmüştür. Bir yandan da kız arkadaş edinen zi zimg içlerinde bulundukları durumu daha da zorlaştırır. Yu Zhi Ailesine tazminat ödenmezse okuldan atılacakları kesindir.

In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi
In Your Heart

Sınıf arkadaşları ve varlıklı bir aileden olan Xiang Lin, yardım ederek bu durumdan kurtulurlar. Artık Yu Zhi’yi de affederler.  Dördü arkadaş olmaya başlar.  Xian Lin, Cheng Yi’ye âşık olsa da bunu söyleyemez. Bu arada Xiang Lin ile Yu Zhi arasında da tatlı bir kavga başlar. İki çocukluk arkadaşı kız arkadaşlarına gay olduklarını söyleyebilecek ve kendi cinsel kimliklerini dönüş yapıp, birbirlerine olan bağlılıklarını dile getirecekler midir?

Çok sıkıcı olmayan, akıcı bu minin Çin yapımı BL insanın kendini bulması, kendini olduğu gibi yaşaması ve yaşamdan korkmaması temalarını içeriyor. Şımarık zengin çocuğu Yu Zhi de aslında kendi içinde yalnız biridir. Eşcinsel bireyler her zaman cinsel rollerini keşfederken aynı aşamalardan geçerler. Önemli olan birlikte zaman geçireceği, seveceği birini bulmalarıdır. Yıllardır birbirlerini tanımaları çok sıkı arkadaş olmaları aslında önemli değildir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 6
LGBT Tema: 7
In Your Heart 2022 BL LGBT Temalı Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0