Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi

İllüstratör Ritsu ve sevgilisi Fumiya yıllar önce bir kafede tanışmış ve sevgili olmuştur. Aynı evi paylaşan gay sevgililerin ilişkisi her geçen gün kötüye gitmektedir.

The Middleman’s Love (2023) Tayland BL Dizi
Playboyy (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi

Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi. 2023 yılı Japon BL (boys’ love) dizisi. LGBT Gay temalı diziler, Asya Gay dizileri etiketine de sahip yapım 6 bölümden oluşan bir mini dizi. Drama, aşk, komedi gibi etiketlere de sahip. Yan öykülerin olmadığı bilindik “fason üretim” olarak nitelenebilecek LGBT Gay temalı diziyi BL izleyicisi için ortalamanın altında bir izleme keyfi sunacak. Çünkü benzer onlarca diziyi meraklısı zaten izledi. Şİmdi diziye geçelim.

Yüzlerce LGBT gay kategorisinde dizi, film, belgeseller, Netflix yapımları, televizyon şovları ve daha fazla içerik için sita menüsüne bakınız. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en yeni ve en çok ilgi gören kategorileri görüntüleyebilirsiniz.

Jack o’ Frost

Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi

İllüstratör Ritsu ve sevgilisi Fumiya yıllar önce bir kafede tanışmış ve sevgili olmuştur. Aynı evi paylaşan gay sevgililerin ilişkisi her geçen gün kötüye gitmektedir. Birbirlerini anlamakta artık güçlük çekerler. özellikle Fumiya artık sevgilisinin eskisi gibi kendisi ile ortak yanlarının olmadığını ve ilgisinin de azaldığını görür. Mutlu birliktelikleri artık yerini anlamsız kavgalara dönüştürmeden ayrılmak gerekecektir.

Jack o' Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi
Jack o’ Frost

Bir gün Fumiya, ayrılma istediğini sevgilisi Ritsu’ya söyler. Çok sert tepki veren Ritsu trafik kazası geçirir sonucunda geçici hafıza kaybına uğramıştır. Sevgilisinden ayrıldığını, o geceyi hatırlamadığı gibi Fumiya’nın kim olduğunu dahi bilmez. Fakat yine de aynı evde kalmaya devam eder. Bu defa her şey farklıdır. Ritsu sadece hafızasını kaybetmemiştir adeta eski kişiliği, eski ilgisi geri gelmiştir. İlk tanışıkları beraber yaşadıkları günlerde olduğu kişiye dönüşmüştür.

Jack o' Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi
Jack o’ Frost

Ritsu artık bir sevgili değil adeta yakın bir arkadaş gibidir. Tanıştıkları yerlere, kaldıkları yerlere giderler. Sevdikleri her şeyi tekrar yaparlar. Ritsu adeta sevgilisine olan bakış açısına ve ona karşı eski davranışlarına yeniden ulaşmış gibidir. Beraber yemek yerler vakit geçirirler. Fakat Ritsu, ev arkadaşının sevgilisi olduğunu ve ayrıldıklarını henüz bilmemektedir.

2023 yılı Japon yapımı LGBT gay temalı dizi bilindik, basit yapımlardan. Konu derinliği, görüntü ve senaryo bakımından da belirgin bir orijinalliği olmayan yapım izle unut türünden. Dizi, basit BL izlemeyi seven ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyen izleyici için ortalamanın altında bir seyir sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Jack o' Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0