Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Çocukken çok iyi olan iki arkadaş Choi Jun ve Lee Jun uzun bir arkadaşlık sonucunda ayrılırlar. Choi Jun Anmerika'ya gidecektir.

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi
Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi
Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi

Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi. Güney Kore LGBT gay temalı 8 bölümlük BL dizi. 25 dakikalık bölümler halinde yayınlanan dizi, gay aşk, iş yeri, iş dünyası gibi etiketleri de içeriyor. Aslında bilindik çalışma hayatı konulu BL dizilerden. Çok fazla bir beklendisi olmayan boys’ love izleyicisi için ortalamaya yakın bir dizi denilebilir.

Daha fazla BL, LGBT gay temalı diziler, filmler; Netyflix yapımları, Prime Video LGBT yapımları, belgeseller, televizyon şovları için site menüsüne bakabilrisiniz. Yukarıdaki renkli düğmeler sizi en popüler film ve dizilere eriştirecek.

Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

Çocukken çok iyi olan iki arkadaş Choi Jun ve Lee Jun uzun bir arkadaşlık sonucunda ayrılırlar. Choi Jun Anmerika’ya gidecektir. Böylece çocukluk arkadaşlığı da bitmiştir. Yıllar sonra Lee Jun, bir reklam, pazarlama ajansında iş bulacaktır. Arkadaşı ve aynı şirkette çalışan aslında Jun’dan hoşlanan Song Hyun, referansı ile yeni işine başlayacaktır. Stajyer olarak işe başlayacağı gün geç kalmak üzeredir.

Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi
Jun & Jun (2023)

Yolda taksi bulamayınca, tanımadığı bir adamdan kendisini de arabasından da lamasını ister. Bu yabancı JUn’u iş yerne kadar bırakır. Büyük bir tesadüf! Bu yakışıklı adam yeni çalışacağı iş yerindeki müdürdür. Daha da ilginci bu adamın çocukluık arkadaşı Choi Jun olduğunu öğrenen, Jun çok heyecanlanmıştır.

Aralarında biraz yakınlamşa olacaktır. Choi Jun aslında eski arkadaşına âşık olmuştur. Ounla flörtleşmek niyetindedir. Tam iki arkadaş birbirine eskisi kadar yaşlaşırken araya Song Hyun ve Simeon girecektir. Jun ve Jun’un çocukluktan başlayan ilişkileri yetişkinlikte karmaşık bir hal almaya başlamıştır. kazanan kim olacaktır?

Bilindik bir iş-çalışma konulu BL dizi aslında bu konuda dah aönce izlediğiniz dizilerin neredeyse aynı olacak. Bu nedenle belki de daha orijinal bir şeyler izlemek isteyebilirsiniz.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Jun & Jun (2023) Dizi Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0