Just Friends 2018 Sadece Arkadaşlar Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Just Friends 2018 Sadece Arkadaşlar Filmi

Just Friends 2018 (Sadece Arkadaşlar) sakin gibi gözüken fakat dalgalı bir yaşamda birbirlerini tanıyan sevgililerin öyküsü. Eğlenceli bir komedi sizi bekliyor.

All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi
Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film
1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Just Friends 2018 Sadece Arkadaşlar Filmi LGBT filmleri kategorisinde bir film. Romantik komedileri severseniz bu filmi izleyebilirsiniz. Hollanda yapımı filmin görüntüleri de film kadar iyi. Çevre, yeşillik, ırmaklar derken kendinizi her şeyden önce doğanın o temiz ve içinde hiç bir kötülük barındırmayan ortamında bulacaksınız. Dünya insanın binlerce yıldır aşamadığı büyük sorunları var. Bu sorunların belki de en büyüğü belki de cinsel ayrımlar, ırk, renk, din kavgalarıdır. Kavga çıkartmak isteyen herkesin bir bahanesi kesinlikle var. Konumuz bu tip tartışmalar değil. Just Friends Sadece Arkadaşlar yani orijinal adı ile Gewoon Vrienden filminden bahsetmenin vakti geldi.

LGBT Filmler

Bütün LGBT kategorisindeki her gün yenilenen film ve dizileri, TV şovlarını izlemek için TIKLA

Just Friends 2018 Gewoon Vrienden

Just Friends 2018 Sadece Arkadaşlar filmi kendi dünyalarına çekilmiş, fazla çevreleri olmayan, sıradan ama pen de sakin yaşantıları olmayan iki gencin komik aşklarını konu alıyor. Yahudi genç Yad, ailesinden uzaklarda ve bir türlü dikiş tutturamayan biridir. Sürekli olarak yer değiştirir. Çalıştığı işlerde çok fazla kalmaz.  Son bulduğu iş ise yaşlı bir kadının bahçıvandır. İşini güzel yaptığı için yaşlı kadınla arası gayet iyidir. Ama Yad, kendini hiç bir yere ait hissedemez.

Joris, babasının ölümünden beri kendini toparlayamamıştır. Sadece kendisi değil annesi de aynı durumdadır. Annesi ile arasında sürekli bir çekişme, kavga vardır. Ailesi ile eş cinsellik (gay) konusunda bir sıkıntısı bulunmaz. Joris hem babasını unutmaya çalışmak hem de annesinden kaçmak için sık sık büyük annesinin yanına gider.

Just Friends 2018 Sadece Arkadaşlar

Joris büyük annesinin evinde Yad ile karşılaşırlar. Aralarında komik, neşeli bir arkadaşlık başlar. Joris bir yandan ailesiyle olan sorunu ve babasının ölümünün şokunu atlatmaya çalışırken diğer yandan da Yad ile aralarında çıkan sorunları düzeltmeye çalışır. Bu sorunlar kültür çatışması, etnik sorunlardır. Ailevi sorunlar da eklenince iki sevgili acaba aşklarına devam edecekler midir? Yoksa Sadece Arkadaş olarak mı kalacaklardır.

Just Friends 2018 Sadece Arkadaşlar

Just Friend size görsel olarak da çok iyi görüntüler sunacaktır. Filmin orijinal dili Hollanda dili (Dutch) acaba kazanan taraf kim olacak? LGBT gay film kategorisinde izlenebilecek eğlenceli bir yapım.

Puanlama IMDb

7.4
TOPLAM PUAN
Oyunculuk: 7
Konu senaryo: 7
Akıcılık: 8
Görüntü: 8
Müzik: 7
Gewoon Vrienden (Just Friends) 7 üzeri puanı hak ediyor

Yorumlar

WORDPRESS: 0