Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi

kun wa Shouninyokkyuu wo Kojiraseteiru

BL manga yazarı Mamoru ünlü bir çizer olmak amacı ile manga serisi çıkarır. Fakat istediği ilgiyi göremez. Mamoru fuarlarda mangalarını satmaya çalışırken eşcinsel olduğunu da gizlemeye çalışır.

My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi
Smiley (Smile) 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi
The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi. LGBT gay temalı manga serisi uyarlamalı dizi 23 dakikalık 8 bölüm. Asya gay dizileri özellikle manga ya da çizgi roman uyarlaması LGBT dizileri seven izleyici için yine yorucu olmayan bir gay aşk, sevgili konulu dizi 2022 yılı yapımı. Sakin ve basit aşk öyküleri, yan öykülerin olmadığı gay aşk dizileri seven izleyici diziyi listesine alacaktır. Tabii ki derinliği olmayan basit bir komedi, arkadaşlık, müzik, gay sevgili izlemek isteyen ve iyi vakit geçirmek isteyen izleyici için şimdi detaylara geçelim.

Daha fazla LGBT gay temalı diziler, filmler, belgeseller Netflix orijinal yapımları için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olarak içerik üretmek isterseniz kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecektir.

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi

BL manga yazarı Mamoru ünlü bir çizer olmak amacı ile manga serisi çıkarır. Fakat istediği ilgiyi göremez. Mamoru fuarlarda mangalarını satmaya çalışırken eşcinsel olduğunu da gizlemeye çalışır. Tam bu sırada çok beğendiği ve takip ettiği adeta idolü olan Issei ile ansızın karşılaşır. BU karşılaşmadan pek de memnun olmaz. Pop yıldızı Issei ile aslında lise arkadaşıdır.

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi
Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki

Issei ünlü bir pop grubunun üyesidir. Üzerinde ünlü olmanın baskısı ile baskı vardır. Gruba zarar verecek bir şey yapamaz. Yaşamı hem hayranlarının hem de magazin gazetecilerinin gözetimi altındadır. Başarılı bir idol olarak eşcinsel olduğunu ve özel yaşamını saklamalıdır. Tam bu sırada eski arkadaşı Mamoru ile karşılaşır.

Mamoru idolü olan bütün canlı yayınlarını takip ettiği pop yıldızının kendisi ile ilgilenmesini istemez ondan kaçar. Aslında biraz onu kıskanır. Kendisi ünlü olamamış ve BL mangaları bir türlü istediği çıkışı yakalayamamıştır. Arkadaşı ise ünlüdür. Fakat bu çıkarımı yanlıştır. Arkadaşı ile zorla da olsa bir araya gelip sohbetler edebilecektir. Aralarındaki sorunları çözebilecek midir?

Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi
Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki

Manga uyarlaması LGBT gay konulu diziler kategorisindeki yapım, izleyicisine istediği aşk hikayesini, dramayı, müziği, hırsı verecektir. Basit ve insanı yormayan çerez tarzındaki dizi izleyicisi için kolay bir seyir olacaktır.

Dizi puanlaması 6.8/10 mydramallist

Yorumlar

WORDPRESS: 0